Going. | Speed Dating - Szybkie Randki dla LGBT W Szczecinie - Restauracja Marshal food

Speed Dating - Szybkie Randki dla LGBT W Szczecinie

17:00 | Niedziela, 23 września 2018
Restauracja Marshal food

Koncert

TBA

TBA

Wspaniali, piękni ludzie! Nie zwalniajmy tempa, już tydzień po Szczecin Pride Festival zapraszamy Was na kolejną, już trzecią odsłonę Szybkich Randek dla LGBT (:
Doświadczeni poprzednimi edycjami gwarantujemy, że jest to świetne spotkanie zarówno dla tych bardziej nieśmiałych, jak i dla dusz towarzystwa - zapewniamy przyjazną i komfortową atmosferę!

Przyjdź, daj się poznać - idzie jesień, nie bądź sam! :)

Na czym to polega?

W trakcie spotkania odbędziesz kilka krótkich, trwających 6 minut randek. Na koniec wieczoru każdy uczestnik oddaje formularz z zaznaczonymi wcześniej osobami z którymi chciałby kontynuować znajomość. W przypadku odwzajemnionego zainteresowania - za naszym pośrednictwem następuje wymiana kontaktów.
Dajcie się poznać, może przy Twoim stoliku spotkasz swoją drugą połówkę, może bratnią duszę i towarzysza na te coraz dłuższe, chłodniejsze, jesienne wieczory?

Dla kogo?

Zapraszamy osoby homoseksualne oraz biseksualne, chcące nawiązać relację zarówno romantyczną, jak i przyjacielską.

W tej edycji nie wprowadzamy podziałów na grupy wiekowe.

Kiedy i gdzie?

Trzecia edycja spotkania odbędzie się w niedzielę 23 września 2018 r. o godzinie 17:00 w Restauracji Marshall Food przy ul. Rayskiego 23.

Jak się zgłosić?

Aby wziąć udział w trzeciej edycji Speed Dating należy zgłosić chęć udziału bezpośrednio przez wiadomość prywatną z Lambda Szczecin.

Osoby chcące uczestniczyć w zabawie zobowiązane są do podania swojego imienia, aktualnego numeru telefonu oraz adresu e-mail. Wszystkie wymienione dane są poufne i nie będą rozpowszechniane, potrzebujemy ich jedynie do prawidłowego przebiegu spotkania. Wybrane dane zostaną przekazane przez nas osobom które wyraziły wzajemne zainteresowanie sobą.

Kwota cegiełki, którą możecie zakupić pod adresem https://speed-dating-iii-edycja.evenea.pl/ wynosi 14,99 zł.

Ostateczny termin zgłoszeń upływa w piątek 21 września. Wtedy zamykamy listę uczestniczek i uczestników. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego nie zwlekajcie i zapiszcie się już dziś!

Całość środków uzyskanych ze sprzedaży biletów zostanie przekazana na cele statutowe Stowarzyszenia Lambda Szczecin.

Masz pytania? Wątpliwości? Śmiało pisz, udzielimy wszelkich niezbędnych informacji :)

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej