Going. | Konferencja ze świadkiem koronnym - Szkoła Główna Handlowa

Konferencja ze świadkiem koronnym

19:00 | Poniedziałek, 3 listopada 2014

Szkoła Główna Handlowa

Spotkanie

Free

Free

Telekonferencja odbędzie się w Auli Głównej budynku G.

Mimo, że konferencja Fraud & Crime Conference zakończyła się dopiero tydzień temu, to już teraz SKN Biznesu i SKN Spraw Zagranicznych SGH przygotowały dla Was absolutnie wyjątkowe uzupełnienie tego wydarzenia.

Już 3 listopada o godz. 19:00 będziecie mieli niepowtarzalną okazję uczestniczenia w wydarzeniu niezwykłym nie tylko na skalę SGH, ale także całego kraju - w pierwszej w historii telekonferencji z najsłynniejszym świadkiem koronnym w Polsce - z Jarosławem "Masą" Sokołowskim. Będzie to pierwsza (i prawdopodobnie jedyna) okazja, podczas której każdy będzie mógł zadać dowolne pytanie jednej z najlepiej chronionych osób w kraju.

Ze względów bezpieczeństwa, ostateczne miejsce konferencji zostanie ujawnione na dzień przed spotkaniem

Jarosław Sokołowski, pseudonim "Masa" - ur. 1962 r. w Pruszkowie - jest najsłynniejszym polskim świadkiem koronnym, zajmującym w latach 90. wysoką pozycję w mafii pruszkowskiej. Po aresztowaniu w 1999 r., uzyskał status świadka koronnego. Jego zeznania pomogły w schwytaniu najważniejszych ludzi gangu pruszkowskiego - Andrzeja Zielińskiego "Słowika", Mirosława Danielaka "Maliznę" czy Leszka Danielaka "Wańkę"

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej