Going. | RAU Performance at Ziemia Gdańsk / Mistrz Sztuki Tour / SOLD OUT - Ziemia

RAU Performance at Ziemia Gdańsk / Mistrz Sztuki Tour / SOLD OUT

20:00 | Sobota, 17 listopada 2018

Ziemia

Koncert

25 zł

25 zł

Serdecznie zapraszamy na koncert promujący płytę RAU PERFORMANCE - MISTRZ SZTUKI

RAU aka. R.A.U. Warszawski producent oraz raper. Muzyką zajmuje się od roku 2000. Współpracował z takimi artystami jak Ten Typ Mes, Eldo, Onar czy Natalia Nykiel. Na swoim koncie posiada również dziesiątki kompozycji telewizyjnych oraz reklamowych. Jako artysta współpracował z takimi markami jak Reebok, Desperados, czy Redbull, Jego produkcje cechują się nowoczesnym i charakterystycznym brzmieniem wywołującym efekt typu “WOW” oraz “REPEAT”. Jego styl muzyczny jest bardzo rozpoznawalny, a warstwa liryczna jest pełna luźnych spostrzeżeń, autoironii, humoru jak również poważnych refleksji. RAU w swoich utworach łączy te dwie strony muzyki w sposób minimalistyczny, na pozór prosty, przejrzysty, a zarazem enigmatyczny i eklektyczny. Na scenie jest podobnie, odbiega od klasycznej formuły grania koncertów, przeplatając je live’actami i grą na swoim samplerze - ONE MAN SHOW. Jak sam mówi - Idzie swoją ścieżką - i to słychać od razu.
Jego debiutancki album zatytułowany „ Konkretna Rozrywka ”ukazał się 13 maja, nakładem niezależnej wytwórni Alkopoligamia.com debiutując na 14 miejscu na OliS zebrał pozytywne recenzje. Koncert premierowy odbył się na prestiżowym festiwalu Red Bull Music Academy Warsaw Weekender. RAU prowadzi swoją audycję autorską w Czwórce zatytułowaną RAUDYCJA której można posłuchać w każdą środę o 19:00.

Premiera nowej płyty zatytułowanej „ Mistrz Sztuki ” planowana jest na 19 października tego roku. Zarówno tytuł jak i oprawa graficzna z przymrużeniem oka opowiadają o ekspresji, o strumieniu świadomości, o różnorodności i samowystarczalności twórczej oraz niedoskonałościach z tym związanych. Najnowsze dzieło Warszawskiego muzyka lekko nawiązuje do poprzedniej płyty. Można stwierdzić, że jest to dużo bardziej różnorodna kontynuacja „Konkretnej Rozrywki”. Na najnowszej produkcji RAU zawarł sporo satyrycznych obserwacji otaczającej nas rzeczywistości, ale też i mroczne, a nawet osobiste utwory oraz potyczki z otaczającą nas technologią i przemysłem. Stylistyka muzyczna mocno wchodzi w rejony elektroniki, techno i okazjonalnie trapu – wszystko jednak w typowej dla RAU a stylówce. Płyta zostanie wydana własnym nakładem z dystrybucją w Asfalt Records.

Bilety:
I Pula - 25 zł
II Pula - 30 zł
III Pula 35 zł

UWAGA! Ilośc biletów mocno limitowana

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej