Going. | RAU Performance at Lublin Dom Kultury / Mistrz Sztuki Tour - Dom Kultury Lublin

RAU Performance at Lublin Dom Kultury / Mistrz Sztuki Tour

20:00 | Piątek, 23 listopada 2018
Dom Kultury Lublin

Koncert

20 zł

20 zł

Serdecznie zapraszamy na koncert promujący płytę RAU PERFORMANCE - MISTRZ SZTUKI

RAU aka. R.A.U. Warszawski producent oraz raper. Muzyką zajmuje się od roku 2000. Współpracował z takimi artystami jak Ten Typ Mes, Eldo, Onar czy Natalia Nykiel. Na swoim koncie posiada również dziesiątki kompozycji telewizyjnych oraz reklamowych. Jako artysta współpracował z takimi markami jak Reebok, Desperados, czy Redbull, Jego produkcje cechują się nowoczesnym i charakterystycznym brzmieniem wywołującym efekt typu “WOW” oraz “REPEAT”. Jego styl muzyczny jest bardzo rozpoznawalny, a warstwa liryczna jest pełna luźnych spostrzeżeń, autoironii, humoru jak również poważnych refleksji. RAU w swoich utworach łączy te dwie strony muzyki w sposób minimalistyczny, na pozór prosty, przejrzysty, a zarazem enigmatyczny i eklektyczny. Na scenie jest podobnie, odbiega od klasycznej formuły grania koncertów, przeplatając je live’actami i grą na swoim samplerze - ONE MAN SHOW. Jak sam mówi - Idzie swoją ścieżką - i to słychać od razu.
Jego debiutancki album zatytułowany „ Konkretna Rozrywka ”ukazał się 13 maja, nakładem niezależnej wytwórni Alkopoligamia.com debiutując na 14 miejscu na OliS zebrał pozytywne recenzje. Koncert premierowy odbył się na prestiżowym festiwalu Red Bull Music Academy Warsaw Weekender. RAU prowadzi swoją audycję autorską w Czwórce zatytułowaną RAUDYCJA której można posłuchać w każdą środę o 19:00.

Premiera nowej płyty zatytułowanej „ Mistrz Sztuki ” planowana jest na 19 października tego roku. Zarówno tytuł jak i oprawa graficzna z przymrużeniem oka opowiadają o ekspresji, o strumieniu świadomości, o różnorodności i samowystarczalności twórczej oraz niedoskonałościach z tym związanych. Najnowsze dzieło Warszawskiego muzyka lekko nawiązuje do poprzedniej płyty. Można stwierdzić, że jest to dużo bardziej różnorodna kontynuacja „Konkretnej Rozrywki”. Na najnowszej produkcji RAU zawarł sporo satyrycznych obserwacji otaczającej nas rzeczywistości, ale też i mroczne, a nawet osobiste utwory oraz potyczki z otaczającą nas technologią i przemysłem. Stylistyka muzyczna mocno wchodzi w rejony elektroniki, techno i okazjonalnie trapu – wszystko jednak w typowej dla RAU a stylówce. Płyta zostanie wydana własnym nakładem z dystrybucją w Asfalt Records.

Bilety:
I Pula - 20 zł
II Pula - 25 zł

UWAGA! Ilośc biletów mocno limitowana

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  najnowszej     tworczej     podobnie     rowniez     posluchac     weekender     rozrywka     strumieniu     repeat     scenie     zwiazanych     otaczajacej     plyty     konkretnej     kazda     styl     warszawskiego     takimi     odbyl     swoim     trapu     zostanie     potyczki     pelna     jego     bardzo     laczy     swiadomosci     samowystarczalnosci     koncertow     slychac     tytul