Going. | RAU Performance at Lublin Dom Kultury / Mistrz Sztuki Tour - Dom Kultury Lublin

RAU Performance at Lublin Dom Kultury / Mistrz Sztuki Tour

20:00 | Piątek, 23 listopada 2018
Dom Kultury Lublin

Koncert

20 zł

20 zł

Serdecznie zapraszamy na koncert promujący płytę RAU PERFORMANCE - MISTRZ SZTUKI

RAU aka. R.A.U. Warszawski producent oraz raper. Muzyką zajmuje się od roku 2000. Współpracował z takimi artystami jak Ten Typ Mes, Eldo, Onar czy Natalia Nykiel. Na swoim koncie posiada również dziesiątki kompozycji telewizyjnych oraz reklamowych. Jako artysta współpracował z takimi markami jak Reebok, Desperados, czy Redbull, Jego produkcje cechują się nowoczesnym i charakterystycznym brzmieniem wywołującym efekt typu “WOW” oraz “REPEAT”. Jego styl muzyczny jest bardzo rozpoznawalny, a warstwa liryczna jest pełna luźnych spostrzeżeń, autoironii, humoru jak również poważnych refleksji. RAU w swoich utworach łączy te dwie strony muzyki w sposób minimalistyczny, na pozór prosty, przejrzysty, a zarazem enigmatyczny i eklektyczny. Na scenie jest podobnie, odbiega od klasycznej formuły grania koncertów, przeplatając je live’actami i grą na swoim samplerze - ONE MAN SHOW. Jak sam mówi - Idzie swoją ścieżką - i to słychać od razu.
Jego debiutancki album zatytułowany „ Konkretna Rozrywka ”ukazał się 13 maja, nakładem niezależnej wytwórni Alkopoligamia.com debiutując na 14 miejscu na OliS zebrał pozytywne recenzje. Koncert premierowy odbył się na prestiżowym festiwalu Red Bull Music Academy Warsaw Weekender. RAU prowadzi swoją audycję autorską w Czwórce zatytułowaną RAUDYCJA której można posłuchać w każdą środę o 19:00.

Premiera nowej płyty zatytułowanej „ Mistrz Sztuki ” planowana jest na 19 października tego roku. Zarówno tytuł jak i oprawa graficzna z przymrużeniem oka opowiadają o ekspresji, o strumieniu świadomości, o różnorodności i samowystarczalności twórczej oraz niedoskonałościach z tym związanych. Najnowsze dzieło Warszawskiego muzyka lekko nawiązuje do poprzedniej płyty. Można stwierdzić, że jest to dużo bardziej różnorodna kontynuacja „Konkretnej Rozrywki”. Na najnowszej produkcji RAU zawarł sporo satyrycznych obserwacji otaczającej nas rzeczywistości, ale też i mroczne, a nawet osobiste utwory oraz potyczki z otaczającą nas technologią i przemysłem. Stylistyka muzyczna mocno wchodzi w rejony elektroniki, techno i okazjonalnie trapu – wszystko jednak w typowej dla RAU a stylówce. Płyta zostanie wydana własnym nakładem z dystrybucją w Asfalt Records.

Bilety:
I Pula - 20 zł
II Pula - 25 zł

UWAGA! Ilośc biletów mocno limitowana

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  podobnie     konkretna     luznych     rzeczywistosci     warsaw     typu     satyrycznych     odbiega     zatytulowany     warstwa     powaznych     samplerze     natalia     pazdziernika     raudycja     autoironii     artystami     technologia     zarowno     debiutancki     sposob     muzyczny     kazda     koncie     ktorej     pozytywne     koncertow     debiutujac     prestizowym     performance     brzmieniem     cechuja  
NULL