Going. | Smolik // Kev Fox - Jazz Club Hipnoza

EP pod tytułem QUEEN OF HEARTS duetu SMOLK//KEV FOX, na która składają się 4 utwory, to efekt sesji nagraniowej, która miała miejsce w lutym 2017 w legendarnym Real World Studios w UK, którego właścicielem jest Peter Gabriel.

9 marca 2017 miała miejsce Live Sesja w YouTube Space w Berlinie, podczas której artyści premierowo wykonali utwór pt.”Queen Of Hearts”, który był zapowiedzią kolejnej pełnej płyty tego znakomitego duetu. Materiał uzupełniają dwa kolejne utwory On The Quiet i All The Saints oraz niespodzianka w postaci wersji utworu Queen Of Hearts z gościnnym udziałem Barbary Wrońskiej. Do każdego z utworów powstaje też wideoklip.

Jesienią zespół rusza w krótką trasę koncertową, podczas której zagra m.in. w Gdańsku, Szczecinie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Warszawie

Po zakończonej trasie promującej to mini wydawnictwo muzycy zabierają się do pracy nad kolejnym, tym razem już pełnowymiarowym, albumem.

Oficjalna premiera EP jest przewidziana na 28 września 2018https://www.youtube.com/watch?v=CZph99B6QBM - Queen Of Hearts

https://www.youtube.com/watch?v=24HllMxkUSw - Queen Of Hearts feat Barbara Wrońską

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej