Going. | RAU / SpiralaROOM - Klub Spirala

Styl muzyczny Rau Performance jest bardzo rozpoznawalny, a warstwa liryczna jest pełna luźnych spostrzeżeń, autoironii, humoru jak również poważnych refleksji i mroku. W swoich utworach łączy te dwie strony muzyki w sposób minimalistyczny, na pozór prosty, przejrzysty, a zarazem enigmatyczny i eklektyczny. Na scenie jest podobnie, odbiega od klasycznej formuły grania koncertów, przeplatając je live’actami - ONE MAN SHOW. Jak sam mówi - idzie swoją ścieżką - i to słychać od razu.

Muzyką zajmuje się od ponad 15 lat. Współpracował m.in. z takimi artystami jak Ten Typ Mes, Eldo, Onar czy Natalia Nykiel. Na swoim koncie ma również dziesiątki realizacji telewizyjnych oraz reklamowych. Jego produkcje cechują się nowoczesnym i charakterystycznym brzmieniem wywołującym efekt typu “ WOW” oraz “REPEAT ”.

Jego debiutancki album ukazał się 13 maja, nakładem niezależnej wytwórni Alkopoligamia. Zadebiutował na 14 miejscu na OliS ORAZ zebrał pozytywne recenzje. Koncert premierowy odbył się na prestiżowym festiwalu Red Bull Music Academy Warsaw Weekender.

Wkrótce światło dzienne ujrzy nowe wydawnictwo, którego zapowiedzią jest piosenka "NIE DZWOŃ, NIE PISZ".

Koncert odbędzie się w ramach cyklu SpiralaROOM, na którym RAU wystąpił w marcu 2017 roku. Dlaczego nie zrobić tego po raz drugi?

Bilety dostępne od października w Spirali / Mrowisku oraz Going w cenie 15, 20, 25 złotych.

RAU / SpiralaROOM
Spirala / Mrowisko
Pszczyńska 85
Gliwice
09/ 11/ 18
Godz. 21:00

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej