Going. | Tuff Enuff koncert w Poznaniu - Klub Pod Minogą

Tuff Enuff koncert w Poznaniu

19:00 | Piątek, 21 listopada 2014

Klub Pod Minogą

Koncert

20 zł

20 zł

 
Zespół Tuff Enuff powstał w 1992 roku w Chorzowie. Nazwa zespołu stanowi przeinaczenie fonetyczne angielskich słów "tough enough" - pol. "wystarczająco twardy". Stały skład ukształtował się dopiero w 1995 roku, a w rok później Tuff Enuff podpisali kontrakt płytowy z firmą Metal Mind Productions. W swojej muzyce zespół łączy thrash metal z nurtem hardcore punk oraz industrialem, przyprawiając to dużą dawką specyficznego humoru i energii scenicznej. Grupa w swoich utworach nie stosuje spisanych tekstów, lecz wokaliści śpiewają jazzową techniką wokalną scat, używaną m.in. przez znanych wokalistów jazzowych jak Louis Armstrong czy Urszula Dudziak. Zespół koncertował na wielu festiwalach muzyki rockowej i metalowej w Polsce i za granicą: Mayday Rock Festiwal, katowickich Odjazdach, Metalmanii, Intermedia, Sopot Rock Festiwal,Przystanek Woodstock ,Metal Hammer Festival na festiwalu w Węgorzewie. Enuff Tuff odbywał trasy koncertowe towarzysząc zespołom takim jak Fear Factory, Testament, Paradise Lost, Acid Drinkers, Vader, Illusion, Hunter, Kazik Na Żywo, Flapjack, Corozone oraz Blenders. Po kilku przerwach w działalności i kilku reaktywacjach, w 2011 roku zespół powrócił na dobre, w oryginalnym składzie płytowego debiutu ?Cyborgs Don't Sleep?.
Poznański koncert będzie promował nadchodzącą płytę ? ?Sugar, Death and 222 Imperial Bitches?. To trzeci krążek w historii zespołu.
 
[video id="YkWtnguGcKM" site="youtube"][/video]
 
 
Tuff Enuff
Pod Minogą, ul. Nowowiejskiego 8
Start: 19.00
Cena biletów: 20 zł
Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn
Jeżeli jesteście miłośnikami cięższego brzmienia sprawdźcie inne koncerty w Poznaniu. W długi weekend będzie można pójść do Hali nr 2 MTP na koncert Kultu, a kilka dni póżniej w Pod Minogą zagra Triggerfinger. Ten zespół to połączenie trzech mocnych osobowości, tworzących wielowymiarową i potężną dawkę klasycznej, rockowej muzyki. Idealna pożywka dla fanów takich legend, jak Led Zeppelin, ZZ Top, Black Sabbath czy Creedence Clearwater Revival. Natomiast pod koniec stycznia na kolejną trasę po Polsce przyjadą muzycy z niezwykle popularnego u nas zespołu Sabaton.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej