Going. | The Very Polish Cut Outs - Klub Metro

The Very Polish Cut Outs

21:00 | Piątek, 12 października 2018
Klub Metro

Impreza

od 0zł

od 0zł

Piosenki nostalgiczne i do tańca zagrają:
THE VERY POLISH CUT OUTS & Przyjaciele

!O PROJEKCIE!
Po dwóch latach przerwy projekt The Very Polish Cut Outs, który w latach 2010-2016 pozostawił po sobie wspaniały katalog płyt winylowych, cyfrowych EP-ek oraz poczucie spełnionej misji rozpropagowania starej i często zapomnianej polskiej muzyki... wraca do życia wydawniczo-imprezowego.

W czerwcu, nakładem oficyny ukazał się pierwszy album w katalogu wytwóni - zatytułowany “Ostatni Dzień Lata”, za który to odpowiedzialny jest Pejzaż (pod tym pseudonimem ukrywa się Earth Trax / Bartosz Kruczyński, który współtworzył legendarne Ptaki).

Podczas ostatniej trasy The Very Polish Cut Outs dwa lata temu mieliśmy zaszczyt gościć ich w Metrze po raz pierwszy. Wówczas dominował nieco mocniejszy typowo klubowy repertuar. Publiczność zaskakiwała jednak Dj'ów prośbami o polskie utwory, w odróżnieniu od zwykle najczęściej kierowanych na imprezach zapytań typu "Masz coś szybszego?" albo "Zagrasz jakieś techno?". Dlatego tym razem ekipa TVPCO zaprezentuje przede wszystkim polskie edity z dorobku wytwórni, odpowiednio skrojone dla potrzeb współczesnego parkietu klubowego.

https://www.facebook.com/theverypolishcutouts/
https://www.mixcloud.com/TheVeryPolishCutOuts/
https://soundcloud.com/polishcutouts

Start 21.00
Wjazd z listy fb do 23.00 - 10zł, po 23.00 - 15zł

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej