Going. | Suicide Silence - Progresja

Suicide Silence to zespół deathcore?owy, powstały w 2002 roku w Riverside, w Kalifornii. Na swoim koncie muzycy mają cztery albumy i kilka EP, a uznawani są za jeden z zespołów, które wyznaczyły kurs nowej fali death metalu. Zespół koncertował już w Polsce przy okazji promocji albumu ?The Black Crown?. Na tej płycie po raz ostatni można usłyszeć Mitcha Luckera, który zmarł w 2012 roku w wypadku motocyklowym. Suicide Silence niemal na rok zawiesiło działalność. W październiku 2013 roku ogłoszono jednak, ze zespół wróci na scenę z nowym wokalistą. Luckera zastąpił Hernan ?Eddie? Hermia z All Shall Perish, a w lipcu 2014 ukazała się najnowsza płyta grupy ? ?You Can?t Stop Me?. Z premierą płyty związana jest kolejna trasa koncertowa Suicide Silence, w ramach której muzycy ponownie odwiedzą nasz kraj.

Przed gwiazdą wieczoru publiczność będzie mogła zobaczyć dwa suporty ? Thy Art Is Murder i Fit For An Autopsy.

Thy Art Is Murder to australijska kapela deathcore?owa, powstała w 2006 roku na przedmieściach Sydney. Na dotychczasową dyskografię grupy składają się dwie EP i dwa albumy długogrające ? debiutancki ?The Adversary? z 2010 roku i wydany dwa lata później ?Hate?. Album debiutował na 35. miejscu ARIA Charts (australijski odpowiednik polskiej listy OLIS), będąc jednocześnie pierwszą płytą z gatunku, której udało przebić się do pierwszej czterdziestki tego zestawienia. Sukces ?Hate? w rodzimym kraju zaowocował podpisaniem kontraktu z wytwórnią Nuclear Blast, która podjęła się dystrybucji płyty poza Australią. Dotychczas Thy Art Is Murder dzielili scenę m.in. z Fear Factory czy Parkway Drive, grając trasy w Australii, Europie i Ameryce Północnej. Byli również w Polsce w styczniu 2014 i zagrali wyprzedany koncert w Poznaniu.

Fit For An Autopsy uzupełnia skład listopadowego koncertu. Zespół pochodzi z New Jersey i debiutował w 2011 roku albumem ?The Process of Human Extermination?. Z 2013 roku pochodzi ich ostatni krążek ? ?Hellbound?.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej