Going. | Romantycy Lekkich Obyczajów - AK PG Kwadratowa

Romantycy Lekkich Obyczajów

18:00 | Niedziela, 9 grudnia 2018

AK PG Kwadratowa

Koncert

31 zł

31 zł

Romantycy Lekkich Obyczajów zagrają w Gdańsku podczas jesiennej trasy koncertowej promującej ich trzeci album - "Neoromantyzm".
Support: WHOISWHO

Otwarcie klubu: 18:00, początek koncertu 19:00

Romantycy Lekkich Obyczajów to alternatywny duet założony w 2011 r. przez Damiana Lange i Adama Millera w Olsztynie. Charakterystyczny styl w jakim tworzą jest wielobarwnym połączeniem gitary akustycznej, ulicznego folku i rocka alternatywnego z tekstami w języku polskim. Mają na koncie kilkanaście teledysków oraz 3 płyty wydane w największej niezależnej wytwórni w Polsce - SP Records, która wydawała już takich artystów jak: Lao Che, Strachy Na Lachy, Kult, Happysad czy Kaliber 44. Na jesieni 2018 zagrają najdłuższą z ich dotychczasowych klubowych tras koncertowych, podczas której będą promować swoją najnowszą płytę - Neoromantyzm.

Na koncertach zaprezentują przekrój utworów z płyt "Lejdis&Dżentelmenels", "Kosmos dla Mas" i najnowszej. RLO od początku tworzą Damian Lange i Adam Miller, wspierani na koncertach przez Kubę Staniaka (klawisze) i Pawła Łacha (perkusja).

Posłuchaj RLO:
➡️ teledysk "Neoromantyzm" https://youtu.be/y8qBbSSbPGo
➡️ występ na Woodstock 2016 https://youtu.be/VMGcC3BP-VQ
➡️ kup płytę https://bit.ly/2HRQABa

Posłuchaj WHOISWHO
➡️ https://youtu.be/CphA6WKXZNU

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej