Going. | Kick - Kino Muranów

?Kick? to historia trojga ?ludzi z przeszłością?, których losy krzyżują się w stolicy europejskiego kraju, w Warszawie. Shaina (Jacqueline Fernandez) ? piękna i inteligentna pani psychiatra, Devil (Salman Khan) ? niedojrzały emocjonalnie przestępca i złodziej oraz ścigający go ambitny i przenikliwy Himanshu (Randeep Hooda) są bohaterami niespodziewanych wypadków, które nadadzą ich przeszłości nowego znaczenia.

Shaina mieszka w Warszawie z rodzicami. Jej ojciec Brijesh Trivedi jest Ambasadorem Indii
w Polsce. Postanawia on zaaranżować związek z synem swojego najlepszego przyjaciela, Himanshu.

Podczas spotkania z Himanshu, Shaina opowiada o swoim ekschłopaku Devim, który jest trzydziestopięcioletnim, niefrasobliwym i nieustatkowanym mężczyzną. Jego głównym życiowym zajęciem jest poszukanie wrażeń, gwarantujących wysoki poziom adrenaliny ? tytułowego Kicka. Z kolei Himanshu opowiada dziewczynie o swojej nienawiści do pewnego złodzieja, o przydomku Devil. Zadaniem Himashu jest uniemożliwienie mu wykonania ostatniego brawurowego zadania.

Tymczasem Devi wdaje się w Indiach w konflikt z lokalnym gangsterem (Nawazuddin Siddiqui). Z jego powodu przyjeżdża do Warszawy. Tutaj spotyka Shainę i staje oko w oko
z jej nowym narzeczonym ? Himanshu.

Kto ostatecznie posiądzie Shainę? Dlaczego Devil zyskał przydomek Diabeł? Na czym naprawdę polega jego zadanie? Na te pytania odpowie dopiero zaskakujący wielki finał.

Reżyser: Sajid Nadiadwala
Występują: Salman Khan, Jacqueline Fernandez, Randeep Hooda oraz Nawazuddin Siddiqui
Kraj produkcji: Indie
Rok produkcji: 2014
Data premiery: 07.11.2014
Gatunek: akcja/romans
Czas trwania: 146 min.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej