Going. | Networking Disco x RSS B0YS x John Lake - Drzwi Zwane Koniem

Networking Disco x RSS B0YS x John Lake

21:30 | Piątek, 23 listopada 2018
Drzwi Zwane Koniem

Impreza

10 zł

10 zł

Networking disco to koncert integracyjny. Będzie to okazja do zapoznania się między sobą dla wszystkich gości festiwalu - mieszkańców, aktywistów, uczestników i tutorów. Celem wydarzenia jest również promocja muzyków związanych ze Śląskiem poprzez przedstawienie ich szerszej publiczności, którą stanowić będą zarówno mieszkańcy Katowic oraz Śląska, jak i goście z pozostałych części kraju.

Artyści:
- RSS B0YS
- John Lake

więcej info:
afestival.antyrama.org

RSS B0YS
RSS B0YS JEDYNI W SW0IM R0DZAJU DZIWNI P0DRÓŻNICY. GRALI W KIRGISTANIE i W BERGHAIN, BRAZYLIJSKIM LESIE I ZA K0ŁEM P0DBIEGUN0WYM. LUBIĄ GRAĆ W REPUBLICE CZESKIEJ, M0GĄ WSZĘDZIE.
GŁ0ŚNA MUZYKA, P0ZASTYLISTYCZNA, SZYBKA, P0RUSZAJĄCA, TANECZNA, D0ŚĆ M0CNA (BARDZ0). ENERGIA.
HARDWARE I P0T, KREW I ŁZY SZCZĘŚCIA.
WYDALI WIELE PŁYT, CZASEM CHWALENI, CZĘST0 ZUPEŁNIE NIEZR0ZUMIENI.
UPARCIE PR0MUJĄ HASZTAG RESIST. B0YS ZAWSZE PISZCIE PRZEZ ZER0.
T0 DWÓCH AN0NIM0WYCH MUZYKÓW – B0Y JEDEN I B0Y DWA, ZAWSZE WYSTĘPUJĄ W MASKACH. PRZEBYLI WSPÓLNIE WIELE TYSIĘCY KIL0METRÓW PRZEZ KILKA K0NTYNENTÓW.
WYDALI DUŻ0 ALBUMÓW, PIERWSZE DWA T0 W D0NT BLV N HYP I TH T00TH 0F TH FTR P0JAWIŁY SIĘ W JESZCZE BARDZIEJ SEKRETNEJ SERII MIK MUSIK I TAK TEŻ ZACZĘŁA SIĘ ICH 0BFITUJĄCA W PRZYG0DY HIST0RIA.
W0LN0ŚĆ WYB0RU MA ZNACZENIE, 0D AFRYKAŃSKICH PUSTYŃ P0 UR0TANCBUDY. K0SM0S, AT0MY, GRZECH0TY, SUR0WE (I MNIEJ SUR0WE), ŚPIEW K0SM0SU I REAKCJA ŁAŃCUCH0WA. WIELE RZECZY MA ZNACZENIE. BAS MA ZNACZENIE. MASKA WIELE ZNACZY. PRZYSZŁ0ŚĆ. ENERGIA. SATURN. DYST0PIA. 0PÓR. 0DWAGA.
PR0TEST. NIKT. N0B0DY.
GDY UKRYJESZ TWARZ, M0ŻESZ S0BIE NA WIELE N0WEG0 P0ZW0LIĆ, PATRZYSZ D0KŁADNIEJ D0 ŚR0DKA, WIĘCEJ SŁYSZYSZ. ŚWIAT.
GRAJĄ NA ŻYWO OD SIERPNIA 2013, WCZEŚNIEJ FUNKCJ0NUJĄC JAK0 PR0JEKT STUDYJNY. ALE T0 WŁAŚNIE K0NCERTY STAŁY SIĘ ICH GŁÓWNĄ D0MENĄ. DUŻ0 I SZYBK0 PRACUJĄ, PRZEMIESZCZAJĄ SIĘ Z LEKK0ŚCIĄ.
0RAZ WIĘCEJ. NIGDY 0 WSZYSTKICH DZIAŁANIACH D0KŁADNIE NIE P0WIEDZĄ. TAJEMNICE SĄ BARDZ0 IST0TNE.
W ZASADZIE T0 INF0 NIE MA SENSU, B0 NIE 0 INFA W ŻYCIU CH0DZI. ŻYCIE JEST 0 WIELE SZYBSZE, NIŻ NAJSZYBSZE INF0.

John Lake
Łukasz Dziedzic z projektem John Lake / John LAKE aka Janek Jezioro na koncie ma szereg wydawnictw dla BDTA, album dla Mik Musik! oraz udział w projekcie Iron Noir, a z różnymi projektami koncerty na festiwalach Unsound w Krakowie, Tauron Nowa Muzyka i Ars Cameralis w Katowicach, Supermarket Art Fair w Sztokholmie, Art Meetings w Kijowie, L’Tronica Festival w Łodzi. Na swoich płytach i kasetach wydaje hałaśliwą i rozimprowizowaną techno-elektronikę, której wspólnym mianownikiem zwykle bywa analogowy motoryczny rytm, do którego „niektórzy nie potrafią nie tańczyć, a inni tylko wiją się ze strachu”. Poza tym muzycznym przedsięwzięciem działa również jako artysta wizualny, kurator oraz współprowadzi katowicką Galerię Szara.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej