Going. | ZMIANA DATY | Arek Jakubik SOLO - "Szatan na Kabatach" - Studio Panika

ZMIANA DATY | Arek Jakubik SOLO - "Szatan na Kabatach"

20:00 | Sobota, 17 listopada 2018
Studio Panika

Koncert

45 zł

45 zł

UWAGA! ZMIANA TERMINU KONCERTU! NOWA DATA ZOSTANIE PODANA W PRZECIĄGU KILKU DNI.

Nasze marzenia came true zasadniczo.
To się dzieje. Zapraszamy gorąco to spędzenia wieczoru w towarzystwie naszego Gościa - Arka Jakubika wraz z jego przyjaciółmi muzykami.

STUDIO PANIKA to nowoczesne studio produkcji filmowej znajdujące się w Gdyni. Specjalizujemy się w filmach dla biznesu. Nasze silne atuty to doskonały zgrany zespół doświadczonych filmowców, ciągle aktualizowany własny sprzęt oraz jedno z najnowocześniejszych w Europie, studio filmowe.Jako, że interesują nas inicjatywy kulturalne, postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność o organizację koncertów, teatrów oraz wszelakich działań kulturalno - społecznych.

17.11.2018 godz. 20:00

„SZATAN NA KABATACH”

Najnowszy, tym razem solowy muzyczny projekt Arka Jakubika pod tytułem „SZATAN NA KABATACH”

Ten niepokorny, ciągle poszukujący artysta nie ogląda się na panujące mody i trendy, robi swoje. Wydaje się, że jego ekstrawagancki pomysł na solowy album wkracza na obszary, których nikt w tym kraju jeszcze nie eksplorował. Płyta jest bez wątpienia ambitną, momentami zaskakująco przebojową, ale skierowaną do wyrobionego słuchacza propozycją, gdzie muzycznie panował będzie absolutny eklektyzm. Od cyber punka, przez elektro-pop, techno, czy post new wave. Arek Jakubik tym solowym albumem stylistycznie wyraźnie odcina się od swojego zespołu Dr Misio. Szuka innych środków wyrazu. Fani mogą się poczuć mocno zaskoczeni zwłaszcza, że zaledwie rok upłynął od premiery ostatniej płyty „Zmartwychwstaniemy”.

Przy albumie „Szatan na Kabatach” Jakubik ewidentnie odwołuje się do swoich idoli z lat 80-tych: Joy Division, Krafwerk, Bauhaus czy Cabaret Voltaire. Współtwórcą płyty jest Kuba Galiński, producent muzyczny wielu
uznanych artystów takich jak: Ania Rusowicz, Ania Dąbrowska, Janusz Panasewicz, Piotr Rogucki, Jamal, Hey, Wilki czy właśnie Dr Misio. Galiński jako swoje inspiracje do płyty „Szatan na Kabatach” podaje: Moon Duo, Ariel Pink, Sleaford Mods czy The Smiths.

Do tego wszystkiego jak zawsze gorzkie, inteligentne, ironiczno-sarkastyczne teksty piosenek, jak zawsze o miłości, śmierci i samotności, wymieszane z celnymi obserwacjami współczesnej rzeczywistości. Tym razem bardziej intymne, bo obok Krzysztofa Vargi i Marcina Świetlickiego, to Arek Jakubik jest w większości współautorem warstwy lirycznej.

Ta płyta niebywale mieni się różnymi barwami, dźwiękami, pomysłami, nastrojami. Nie ma tutaj dwóch podobnych do siebie piosenek. Utwory są czasem wzięte z dwóch wydawałoby się najbardziej od siebie oddalonych muzycznie biegunów. Warto wyruszyć z Jakubikiem w tę ciekawą, mądrą i odważną artystycznie podróż. Solowy projekt Jakubika już w marcu rusza w trasę koncertową, na której obok Jakubika i Galińskiego, będzie można zobaczyć i posłuchać również Olafa Deriglasoffa, który dołączył do projektu. Warto ich będzie zobaczyć razem na scenie. Bo ta płyta powstała z serca.

Jak mówi Jakubik, nagrał ją dla siebie i swoich kumpli, fanów, którzy widzą świat podobnie jak on.

FENOMENALNY AKTOR. INSPIRUJĄCY MUZYK.

[ jak to wszystko wyglądać będzie ? ]

OPEN GATE : 18;30

Można w oczekiwaniu na koncert napić się napojów wyskokowych lub wody niegazowanej i porozmawiać z przyjaciółmi.

KONCERT START : 20:00


• PIERWSZA PULA ( do dnia 1.11 włącznie ) - 45 PLN

• DRUGA PULA ( po 2.11 do dnia 16.11 ) - 50 PLN

- BILETY FRIENDS - ( cały czas trwania sprzedaży ) dwie szt. - 80 PLN

Istnieje możliwość wykupienia biletu przed samym koncertem. Koszt zakupu PRZED WEJŚCIEM - 55 PLN

Patronem wydarzenia jest Radio Wihajster oraz trojmiasto.pl.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej