Going. | Ghostemane | Warszawa | Palladium - Nowe miejsce! - Palladium

Ghostemane | Warszawa | Palladium - Nowe miejsce!

19:00 | Wtorek, 29 stycznia 2019
Palladium

Koncert

109 zł

109 zł

GHOSTEMANE powraca!

Na ostatnim, wyprzedanym koncercie w warszawskiej Drukarni, Ghostemane zapowiedział, że wróci do Polski i słowa dotrzymał. Tym razem 29 stycznia 2019 roku, wystąpi w warszawskim klubie Palladium, (koncert przeniesiony z klubu Proxima) gdzie zagra swoje flagowe utwory oraz zaprezentuje materiał z najnowszego albumu N/O/I/S/E! https://www.facebook.com/events/259195061455755/
Na scenie będą wspierać go Parv0, Horus oraz Wavy Jones!

Urodzony w West Palm Beach, Florida, Ghostemane, znany jest z łączenia dwóch gatunków muzycznych jakimi są trap i metal. Pomimo młodego wieku, zdążył nagrać już 16 albumów (ep, lp, mixtape). Pierwszy raz sięgnął za mikrofon, dla żartu, jako b.side swojego punkowego zespołu, który zaszczepił mu miłość do takich artystów jak Three 6 Mafia czy Bone Thugs-n-Harmony.

Ghoste po 2 latach prób i nagraniu albumów takich jak "Blunts n Brass Monkey" czy "Taboo", postanowił spróbować swoich sił w LA, gdzie od razu dołączył do ekipy SCHEMAPOSSE, którą przez krótki czas współtworzył ze śp. LIL PEEP’em. Niewiele czasu zajęło, żeby zainteresował się nim POUYA (z którym nagrał kawałek 1000 rounds) oraz $UICIDEBOY$, przed którymi wielokrotnie otwierał koncerty, tylko po to, aby dziś stać się jednym z najbardziej znaczących artystów na scenie trapowiej, za którym stoi ogromna rzesza wiernych i oddanych fanów na całym świecie, w tym również w Polsce!

Charakterystyczna, nieludzka barwa głosu, a wraz z nią potężne, basowe uderzenia to wizytówka Ghostemane’a, który nie boi się eksperymentować z bitami i flow. Uwagę zwracają też dziwne, niepokojące teledyski. Na scenie nie ma sobie równych, jego agresywne i pełne energii koncerty są zawsze unikatowe i nigdy nie wiadomo czego się spodziewać, począwszy od setlisty, przez ściany śmierci, circle pity, a skończywszy na szalonej ekspresji scenicznej. Jest to zdecydowany must go! dla każdego fana trapu, a Ci którzy byli na koncertach Ghostemane'a ostrzegają... po tym co zobaczycie i usłyszycie, już nic nie będzie takie jak dawniej!

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  jonesurodzony     ekipy     horus     scenie     florida     koncert     swojego     trapowiej     ktorymi     zawsze     nigdy     wiadomo     pity     dolaczyl     jakimi     bedzie     gdzie     swiecie     bside     czego     krotki     proxima     skonczywszy     dotrzymal     ogromna     wizytowka     utwory     ghostemane     milosc     powracana     ostrzegaja     dwoch