Going. | Madison McFerrin | Poznań - SPOT

Madison McFerrin | Poznań

20:00 | Czwartek, 15 listopada 2018

SPOT

Koncert

40 zł

40 zł

Wyjątkowa wokalistka Madison McFerrin przyjedzie na dwa koncerty do Polski. Córka znanego na całym świecie Bobby'ego McFerrina, wystąpi 14 listopada w Warszawie w klubie Jasna 1, a dzień później – 15.11 zobaczymy ją w Poznaniu, gdzie przejmie SPOT.

Rok 2018 wydaje się być przełomowym dla wychowanej na nowojorskim Brooklynie artystki. Niech świadczy o tym obszerny tekst na poważanym portalu Pitchfork, który napisał: „Madison sprawia, ze a'capella znowu jest cool". Gilles Peterson czy Jamie Cullum to nazwiska, których w dziennikarskim świecie nikomu przedstawiać nie trzeba. Madison znalazła ich uznanie, dzięki czemu prezenterzy regularnie puszczają jej piosenki w swoich autorskich audycjach w BBC.

Wokalistka podąża śladami swojego legendarnego ojca oraz utalentowanego brata Taylora McFerrina (wydawał w Ninja Tune, ostatnio w składzie supergrupy R+R Now). Swoimi dwiema EP-kami „Finding Foundations vol.1/ vol. 2" potwierdziła, jak wszechstronnym i zachwycającym instrumentem jest wokal. Madison nie bazuje tylko na wspaniałym głosie, dba również o nastrojowość i dopracowaną kompozycję.

Wszystkie znaki na niebie wskazują na to, że kariera młodej McFerrin jest na właściwych torach. Nie możemy się już doczekać, aż usłyszymy nowojorską artystkę na dwóch klubowych koncertach: w Warszawie i Poznaniu.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej