Going. | Jessie Ware - Torwar

7 lutego 2015 na warszawskim Torwarze wystąpi Jessie Ware! Artystka przyjedzie do Polski w ramach europejskiej trasy, promującej jej najnowszy album ? ?Tough Love?.

Jessie Ware wyrosła w ostatnich latach na wielką nadzieję nowego popu. Rozgłos zdobyła dzięki nagraniom z SBTRKT, koncertom u boku Jacka Pe?ate i wsparciu kultowego undergroundowego radia Rinse FM. W 2014 r. Jessika pojawiła się na nowej płycie zamaskowanego producenta, "Wonder Where We Land", (sprawdźcie recenzję Aktivista!) w utworze zatytułowanym "Problem Solved". Wielu widziało w niej kobiecą odpowiedź na sukcesy Jamesa Blake'a czy Jamiego Woona. Kolejne świetne single zapowiadające debiutancki album: "Running", "110%" oraz "Wildest Moments"  wzbudziły jednak sensację  także poza kręgiem fanów nowego R'N'B i muzyki tanecznej. Okazało się, że Jessie pisze fantastyczne popowe piosenki. Debiutancki album "Devotion" potwierdził unikalny talent Brytyjki do łączenia nowoczesnych brzmień z tym, co uniwersalne i ponadczasowe: świetnymi aranżami, znakomitymi melodiami i unikalnym głosem.

W tym tygodniu premierę ma drugi krążek Jessie Ware. ?Tough Love? to jedenaście kompozycji, w tym znane publiczności już wcześniej ?Say You Love Me?, ?Kind of?Sometimes?Maybe?, ?Pieces?  i tytułowe ?Tough Love?. Przy tworzeniu materiału na nowy album artystkę wspierali m.in. Dave Okumu (znany także z debiutanckiego ?Devotion?), Ed Sheeran i Miguel. Płyta zbiera świetne recenzje, a sama Jessie udowadnia nią, że ?syndrom drugiej płyty? zdecydowanie jej nie dotyczy. Album ukazał się również w Polsce, nakładem Universal Music Group. Pierwszym singlem promującym płytę jest utwór pod tym samym tytułem, wyprodukowany przez duet BenZel, z którym Ware nagrała w 2012 r. cover Brownstone If You Love Me. Jest to pierwszy utwór Jessie, który osiągnął pierwszą czterdziestkę brytyjskiej listy przebojów!

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej