Going. | Fantazja [ODWOŁANY] - TR Warszawa

Fantazja [ODWOŁANY]

19:00 | Środa, 16 stycznia 2019

TR Warszawa

Teatr

70 zł

70 zł

Zespół TR Warszawa wstrząśnięty i zasmucony śmiercią Prezydenta Pawła Adamowicza włącza się w trzydniową żałobę ogłoszoną przez Prezydenta m.st. Warszawy Rafała Trzaskowskiego i odwołuje spektakl Fantazja zaplanowany na 16 i 17 stycznia 2019r.

----------------------
Surrealistyczne poczucie humoru i siła wyobraźni spotykają się w „Fantazji”, drugim spektaklu Anny Karasińskiej dla TR Warszawa. Autorka błyskotliwego i przewrotnego przedstawienia „Ewelina płacze”, w „Fantazji” bada fenomen teatru – miejsca, gdzie fikcja staje się realnością. Spektakl powstaje na żywo, na oczach widzów, aktorzy nie mają przydzielonych ról, a ukryta na balkonie reżyserka opowiada kogo w danej chwili grają. 

Pasażer, który trzymał przede Tobą poręcz w autobusie, kobieta, której uczuć nikt nie rozumie, osoba, która zapakowała dla Ciebie rodzynki do paczki w dalekim kraju i człowiek, który wskoczył do rzeki w Chinach w prowincji Xian. Wszyscy są bohaterami spektaklu „Fantazja”, ale żaden nie pojawia się na scenie. Żyją wyłącznie w naszej wyobraźni. Czy istnieją rzeczy i ludzie, których nie da się wyobrazić w teatrze?

Premiera: 9 kwietnia 2017r.
Reżyseria: Anna Karasińska, obsada: Agata Buzek, Dobromir Dymecki, Cezary Kosiński, Rafał Maćkowiak, Maria Maj, Zofia Wichłacz

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej