Going. | Rzabka / Padaka Tour 2 (+ Doktor Ziom) - Żarty Żartami

Rzabka / Padaka Tour 2 (+ Doktor Ziom)

20:00 | Sobota, 10 listopada 2018
Żarty Żartami

Koncert

20/25zł

20/25zł

Rzabka wyrusza w drugą część trasy koncertowej promującej ostatni album, Ravers Padaka. Kolejna płyta jest w trakcie nagrywania, a kilka utworów z niej zostanie zagranych podczas PADAKA TOUR 2. Ponadto w setliście jesiennych koncertów pojawią się starsze piosenki, nie zagrane wiosną. Artysta odwiedzi kilka miast w całej Polsce, a teledyskiem promującym wydarzenia jest nagrany na pierwszej trasie koncertowej KOMISARZ RZABA live: https://www.youtube.com/watch?v=2ejseJBfysI

Doktor Ziom
Łódzki raper i szansonista. Autor kilku ostrych undergroundowych gniotów, jak Wyrucham Cie, Jaraj Gówno czy Sernik. W swojej twórczości łączy hip hopową tradycję z nowoczesnością, a luźne imprezowe bangery przeplata refleksją o samotności duszy ludzkiej, jak w Zazdrości, czy Modlitwie. Swoją miksturą rozbrajającej szczerości i remizowej wodzirejki rozgrzewa najbardziej opornych słuchaczy, grubą kreską dobrego koksu odgradzając się od twórców smutnych piosenek, przy których ani nie potańczysz, ani nie poruchasz.

Bilety są dostępne w przedsprzedaży w niższej cenie:
https://goout.net/pl/bilety/rzabka/okmd/
oraz w dniu koncertu na bramce.

Oficjalny merch, ubrania, CD:
http://somd.bigcartel.com/

Koncepcyjnie materiał nie pozwala się skategoryzować – kunsztownie ułożone bębny z basem w połączeniu z rytmiczno-agresywną nawijką i awangardowo zdegradowaną jakościowo instrumentacją przełamane są w każdym utworze pełną celnych spostrzeżeń i prawd życiowych liryką. Gospodarze to kochane, rozrywkowe chłopaki, które pokazują, że można się dobrze bawić, kochając życie, świat, szanując ludzi i zwierzęta. Stawiają na swoje muzyczne korzenie odświeżone najnowszymi rozwiązaniami technicznymi, jednocześnie nie ograniczają się do konwencji rapu. Słychać tu pomruki hard bass’u, jak i elementy synthpop’u, charakternie zlepione w epicką łupankę.

INFORMACJA DLA OSÓB NIEPEŁNOLETNICH:
Na każdym koncercie trasy PADAKA TOUR 2 obowiązują różne zasady wpuszczania do klubu osób niepełnoletnich.
Łódź: Osoby niepełnoletnie muszą przynieść do klubu Żarty Żartami pisemną zgodę opiekunów na udział w koncercie.

Kontakt: somd@somd.pl
Booking: artefactmusicagency@gmail.com

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej