Going. | Nation Of Wild i Dziewuchy - The Rollin' Barrel

Nation Of Wild i Dziewuchy

20:00 | Sobota, 10 listopada 2018
The Rollin' Barrel

Koncert

Free

Free

Nation of Wild i Dziewuchy w The Rollin' Barrel już 10 listopada!!!

Nation of Wild - zespół powstał we wrześniu 2017 roku z inicjatywy Michała i Kacpra (gitara prowadząca/perkusja), szybko udało nam się znaleźć resztę składu i od tamtego czasu gramy klasycznym rockowym składem w piątkę - 2 gitary, bas, perkusja i wokal. Gramy muzykę hard/glam rockową ale bardzo lubimy przeplatać ją z elementami bluesowymi. Gramy muzykę dla nas i dla ludzi. Dla nas bo to kochamy dla ludzi bo uwielbiamy dawać im radość naszą muzyką i przekazywać emocje z nią związaną. Nation of Wild jest dla nas stylem bycia, to nie tylko zespół, w którym gramy razem. To jedność i rodzina, nacja dzikich, pełna wolność, uwalnianie swoich emocji i przekładanie ich na instrumentach w naszą muzykę. Na scenie czujemy się jak w domu, nie boimy się wyjść na scenę i zrobić show. Przecież tego właśnie chcą ludzie, idą na koncert rockowy zobaczyć show z muzyką na żywo, który przyniesie im dużo adrenaliny, radości i pełnej wolności emocjonalnej. Chwilę, w której będą mogli się zatrzymać. Tu i teraz, nie bez przyczyny skrót naszego zespołu to N.O.W.
To właśnie Nation of Wild, dzikość, porywczość, agresja w harmonii z melodyjnością i spokojem to my.
https://www.facebook.com/NationofWild/videos/243223803005570/

Dziewuchy - cukier, słodkości i różne śliczności - oto składniki, które wybrano do stworzenia idealnych dziewczynek... Ale profesor Atomus przypadkowo dodał do mieszanki jeszcze jeden składnik: tanie piwo! I tak narodziły się Dziewuchy - światowej sławy i o nadprzyrodzonej punkowej sile: Marta, Karolina i Julia; postanowiły poświęcić życie walce ze złem i kiepską muzyką!
https://www.youtube.com/watch?v=Om9notfLlD8&feature=youtu.be

Zapraszamy!

Data: 10 listopada 2018 r. (sobota)
Miejsce: The Rollin' Barrel (ul. Wólczańska 40/42)
Start: 20:00
Wstęp: bezpłatny!

https://www.facebook.com/pg/TRBarrel/
https://www.facebook.com/agencjagizmo/

#therollinbarrel #rollinbarrel #agencjagizmo #gizmo #gizmoagencja #nationofwild #dziewuchy #koncert #rock #polishband #band #live

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej