Going. | Koncert – Dominik Good „Historie Miłosne” z okazji Dnia Kobiet - Stara Rzeźnia

Koncert – Dominik Good „Historie Miłosne” z okazji Dnia Kobiet

19:00 | Sobota, 9 marca 2019
Stara Rzeźnia

Koncert

30 zł

30 zł

Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia serdecznie zaprasza na koncert Dominika Gooda pt. "Historie miłosne" z okazji Dnia Kobiet, w sobotę 9.03.2019 o godzinie 19:00.

Dominik Good podczas specjalnego programu koncertu z okazji Dnia Kobiet muzycznie opowie historię miłości, złożoną ze znanych i lubianych piosenek, wprawiających w piękny nastrój, a także jako niespodziankę zaprezentuje zapowiedź autorskich, romantycznych i dodających dobrej energii utworów.

Od początku artystycznej działalności Dominik Good odważnie zagłębia się w uczucia, pozwalając przeżywać słuchaczom coraz to nowe muzyczne wzruszenia. To uzdolniony młody wokalista, naturalny talent, laureat programu Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta i Top 500 Innovators, entuzjastycznie odbierany na scenach m.in. w Warszawie, Krakowie i Łodzi. Zachwyca odbiorców pragnących doświadczyć wyjątkowych emocji oraz poszukujących młodzieńczej świeżości i oryginalności. Śpiew definiuje jego spojrzenie i wrażliwość na świat. Jest dla niego kwintesencją szczerości, prawdą, wyrażającą zainteresowanie innymi ludźmi i ich emocjami. Dominik dodatkowo pasjonuje się muzykoterapią, której elementy wykorzystuje w swojej twórczości - niedawno wystąpił na Międzynarodowym Przeglądzie Lekarzy Śpiewających, a także na TEDx. Jest mu bliski repertuar Eda Sheerana, Toma Odella, Jessie Ware, a także Czesława Niemena. Razem z Dominikiem na scenie wystąpi utalentowany pianista Łukasz Lipski, laureat festiwalu FAMA w Świnoujściu.

Strona WWW: DominikGood.com
Facebook: facebook.com/GoodDominik
YouTube: youtube.com/DominikGood

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej