Going. | Fuzzoff pres. Good Night Chicken, AveCaesar - Alternativa Club

Fuzzoff pres. Good Night Chicken, AveCaesar

20:00 | Sobota, 8 grudnia 2018
Alternativa Club

Koncert

20 zł

20 zł

FUZZOFF to cykl spotkań muzycznych z wyselekcjonowaną muzyką z pogranicza garage/psychedelic/ambient/stoner itd... Na każdym spotkaniu odbędzie się jeden występ na żywo. Zespoły, które będą grać nie trafiły do mas, ale dają gwarancję najlepszej jakości muzycznej.

Good Night Chicken Wyobraźmy sobie taką oto sytuację: Jesteś drogi słuchaczu lub słuchaczko zabieganym studentem. Mieszkasz w pewnym dużym mieście w lokum wynajmowanym wspólnie z innymi równie zabieganymi studentami. W czasie sesji naturalną koleją rzeczy jest to, że utrzymywanie porządku w mieszkaniu schodzi niejako na drugi plan. Kurz na podłodze i zacieki w wannie są jeszcze w miarę akceptowalne. Prawdziwy koszmar zaczyna się dopiero w kuchni, a konkretniej w zlewie. Mianowicie piętrzą się w nim stosy nieumytych talerzy, pokrytych gnijącymi resztkami jedzenia. Są one połowicznie zanurzone w cieczy, która być może nadal jest wodą ale już zupełnie jej nie przypomina - jest mętna i brązowo szara. Stoi w zlewie już od dłuższego czasu, gdyż odpływ systematycznie był zapychany fragmentami mięsa, makaronu i warzyw.
Jesteś postawiony w dosyć nieciekawej sytuacji - w mieszkaniu nie ma już czystych naczyń. Masz przed sobą wybór - umrzeć z głodu albo sięgnąć w głąb zlewu.
Patrzysz na klejące się kolumny talerzy.
Na szare skrawki materii przylepione do szklanek.
Na taflę wody w której zaczynasz dostrzegać rojące się w niej mikroby.
Pewnym ruchem wkładasz rękę w zimną toń.
Tym właśnie jest Good Night Chicken

https://goodnightchicken.bandcamp.com/

AveCaesar Noise duo
Duet muzyczny wyznawców Wezuwiusza, czerpiący garściami ze światowych duetów estradowych jak Modern Talking, czy De Mono. Skorelowany z przepaścią między światami, zapomina się dziś w muzyce.

https://avecaesar.bandcamp.com/

bilety 20 zł

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej