Going. | Rewizja, Padlina Szarika, Granda - Alternativa Club

Rewizja, Padlina Szarika, Granda

20:00 | Piątek, 7 grudnia 2018
Alternativa Club

Koncert

30 zł

30 zł

Mawiają o sobie, że koncert w ich wykonaniu to jak przyjęcie strzała zimną ścierą w ryj. Okazją do potwierdzenia tych słów będziemy mieć w Alternativie. Przed Rewizją zagra Padlina Szarika, która na scenie zamienia się w ekę szaleńców. Debiut na naszej ziemi zaliczy zespół Granda, który przyjedzie z Chełmży.

Bilety: wkrótce przedsprzedaż w sieci
Start: brama 19:30, koncerty 20:00

Rewizja
Punk w wykonaniu REWIZJI to niczym uderzenie mokrą ścierką w twarz. Nie ma łaskotek i nie ma miękkiej gry. Może nie wszyscy po przesłuchaniu "Fabryki" podpiszą się pod wizją ciemnej, ponurej, a czasem wręcz wulgarnej rzeczywistości opisywanej przez zespół, ale z pewnością nie zapomną tego krążka i nie przejdą obok niego obojętnie bo to jeden z nielicznych, tak wyrazistych albumów na polskiej scenie punk.
https://www.youtube.com/watch?v=Y1forlT5muc

Padlina Szarika
Trzaski, wrzaski, piski, surrealistyczne teksty a wszystko to w ciężkich oparach grunge'owego punk rocka doprawionego alternatywą!
https://youtu.be/o5SBJ2UKBE4

Granda
Punkrock z Chełmży od 2008. Żadnej polityki, żadnych podziałów. Muzyka, dobra zabawa i załoga, na którą można liczyć.

Bilety 30/35 zł

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  wszyscy     oparach     zimna     niego     teksty     piski     zaliczy     przedsprzedaz     sobie     przesluchaniu     opisywanej     ziemi     debiut     zapomna     chelmzy     alternatywa     rocka     httpsyoutubeo5sbj2ukbe4grandapunkrock     polskiej     koncert     doprawionego     podpisza     slow     brama     scierka     surrealistyczne     scenie     alternativie     punkhttpswwwyoutubecomwatchvy1forlt5mucpadlina     przyjecie     obojetnie     mozna