Going. | Young Igi / Gedz/ Siles / be vis / Olsztyn - Nowy Andergrant

Young Igi / Gedz/ Siles / be vis / Olsztyn

19:00 | Sobota, 1 grudnia 2018
Nowy Andergrant

Koncert

30 zł

30 zł

Agencja Will Be Fine oraz klub Nowy Andergrant w Olsztynie zapraszają na wydarzenie podczas którego zagrają: Young Igi (Konfetti Tour), Gedz (247365 Tour), Siles oraz be vis.

Data: 1.12
Miejsce: Nowy Andergrant
Otwarcie Drzwi: 19:00
Billet: Going / 30-35-40-50(w dniu koncertu)

Bilety VIP Young IGI 99zł:
- Wejście bez kolejki
- Meet n Greet z Young Igim
- Możliwość zrobienia sobie zdjęcia
- Plakat z Autografem

Young Igi - jeden z najciekawszych auto tune’ów  w Polsce, który w wieku 17 lat wdarł się do polskiego rapowego mainstreamu i z każdym miesiącem zapuszcza w nim coraz to głębsze korzenie. Ochrzczony "księciem internetu" (milionowe zasięgi na YT), właśnie wydał swój drugi legalny materiał - Konfetti!

Gedziula nazwać można ojcem chrzestnym polskiego njuskulu. Rzadko się zdarza aby raper i wokalista był też świetnym producentem muzycznym. W 2018 roku nakładem BOR światło dzienne okazała się kolejna płyta Gedza pt. „247365” na której zagościli m.in Sarius, Quebonafide czy Pham. Ukazują się właśnie remixy z płyty a Gedziula wraca na krótką trasę, przed zapowiadanym na pierwszą połowę 2019 nowym materiałem.

Siles to jeden z najjaśniejszych młodych wilków, który przebojem wdarł się na scenę wykręcając imponujące wyniki. Ma już na koncie kolaboracje z Young Igim i wydawnictwo dla QueQuality a w Poznaniu dawno nie występował.

be vis to odkrycie internetowej sceny rapowej 2018 roku. Jego hit Surfer ma już na koncie prawie 10 mln wyświetleń zwiastując, że autor jeszcze mocno zawojuje w rap grze.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej