Going. | Ayden _ Call of Cuckoo _ Transmission Zero - Zet Pe Te

Ayden _ Call of Cuckoo _ Transmission Zero

20:00 | Niedziela, 9 grudnia 2018
Zet Pe Te

Koncert

15/20 zł

15/20 zł

Ayden

Kwartet, którego stylistyka wypływa z brzmień określanych jako post-rock, progresja, ambient. Ayden to emocje i przestrzeń, spokojnie i stopniowo budowane napięcie, które rozładowują pełne werwy momenty kulminacyjne.To zaskakująca i pełna energii instrumentalna podróż, która zainteresuje każdego miłośnika post-rockowych wrażeń.

Na początku 2017 roku premierę miał debiutancki album „Identity”. Nad produkcją pracowali m.in. członkowie Tides From Nebula, mixem zajął się Jakub Mańkowski znany ze współpracy m.in. z Behemoth, Blindead czy Obscure Sphinx.

Od momentu wydania płyty zespół miał okazję odbyć trasę z zespołami Disperse i Retrospective. Supportowali również Spoiwo, Besides, Spiral, Sounds Like The End Of The World. Na koncie są również udane koncerty w Niemczech, Belgii i Holandii.

W drugiej połowie 2019 roku, planowany jest drugi krążek, zatem można się spodziewać że usłyszymy kilka nowych utworów.

https://youtu.be/ebxJm4lrr08
https://youtu.be/vnZ7l1hgkE4
BC: https://weareayden.bandcamp.com/
Spotify: https://open.spotify.com/album/1Ksm2kNpxCJJP1gztH6Yqf

Call Of Cuckoo

Call Of Cuckoo to burzliwa mieszanka czterech osobowości i różnych korzeni muzycznych. Wspólnie tworzą muzykę oscylującą wokół math rocka i fusion, z domieszkami elektronicznych przestrzeni.
Zespół powstał w Krakowie w październiku 2016 roku z inicjatywy gitarzystów Piotrka Mierzwy i Albina Talika. Do składu dołączył basista Brunon Lubas i perkusista Tomasz Marzec. Grają muzykę instrumentalną.
Obecnie Call of Cuckoo przygotowuje się do nagrania debiutanckiej płyty. Premiera przewidziana jest na lato 2019 roku.

https://callofcuckoo.bandcamp.com/

Transmission Zero

Transmission Zero to lokalne, obiecujące trio, wykonujące muzykę z pogranicza post-rocka, tworzące przestrzenne melodie okraszone ścianą zniewalających dźwięków.
Mimo młodego stażu już udało im się dzielić scenę z tak rozpoznawalnymi zespołami jak: Lost in Kiev (FR), Blanket (UK), Set and Setting (US), Nordic Giants (UK).
W czerwcu wydali live album nagrany podczas koncertu w klubie Piękny Pies.
Aktualnie zespół przygotowuje się do wydania długo grającego albumu. Możemy być pewni dobrego materiału, gdyż zarejestrowany został w Nebula Studio pod okiem Macieja Karbowskiego, na codzień członka Tides From Nebula.

https://transmissionzero.bandcamp.com/album/live-at-pi-kny-pies

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej