Going. | HIT ON TUBE - MAGDA BEREDA, CYBER MARIAN, LETNI CHAMSKI PODRYW, KABARET CZWARTA FALA ORAZ WOJTEK SZUMAŃSKI& MINT. - A2 - Centrum Koncertowe

HIT ON TUBE - MAGDA BEREDA, CYBER MARIAN, LETNI CHAMSKI PODRYW, KABARET CZWARTA FALA ORAZ WOJTEK SZUMAŃSKI& MINT.

18:00 | Sobota, 23 lutego 2019
A2 - Centrum Koncertowe

Koncert

od 79 zł

od 79 zł

Przed nami największa muzyczna przygoda z gwiazdami polskiego YouTube’a! Niezapomniane wrażenia, znane i uwielbiane hity Internetu NA ŻYWO, gorące emocje, twórcy polskiego YouTube’a w jednym miejscu...

Gotowi na prawdziwy muzyczny rollercoaster? NO TO JAZDA! Zapnijcie pasy, bo już 23 lutego 2019 w Centrum Koncertowym A2 we Wrocławiu odbędzie się premierowa edycja muzycznej imprezy HIT ON TUBE 2019! Na scenie wystąpią:

MAGDA BEREDA
CYBER MARIAN
KABARET CZWARTA FALA
LETNI, CHAMSKI PODRYW
WOJTEK SZUMAŃSKI & MINT.

oraz… goście specjalni (NIESPODZIANKA!)

Podczas HIT ON TUBE 2019:
✔usłyszycie hity Internetu NA ŻYWO,
✔przybijecie piąteczkę z polskimi YouTuberami,
✔zrobicie tyle fotek, ile pomieści smartfon Wasz i Waszego kumpla,
✔zaśpiewacie swoje ulubione piosenki,
✔przeżyjecie genialną przygodę z niesamowitymi ludźmi!

Ograniczenia wiekowe:
Uczestnik Imprezy w wieku od 4 do 11 roku życia bierze udział w imprezie na podstawie własnego biletu. Warunkiem wpuszczenia takiej osoby na teren imprezy jest przebywanie pod opieką osoby dorosłej posiadającej bilet wstępu do tej samej strefy co małoletni Uczestnik przez cały okres trwania Imprezy.
Uczestnik imprezy w wieku od 12 do 18 lat bierze udział w imprezie na podstawie własnego Biletu, wymagane jest jednak, by małoletni uczestnik Imprezy posiadał pisemną zgodę rodziców, zezwalającą na jego samodzielne przebywanie na terenie Imprezy.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej