Going. | Domówka: Envee, Piękni Chłopcy, Busha & The Very Polish Cut Outs - Forum Przestrzenie

Domówka: Envee, Piękni Chłopcy, Busha & The Very Polish Cut Outs

20:00 | Poniedziałek, 31 grudnia 2018

Forum Przestrzenie

Impreza

70 zł

70 zł

Cześć, ja co roku zapraszamy w ostatni dzień grudnia na naszą forumową domówkę. Idąc tropem zeszłego - znów przygotowaliśmy dla Was dwie sceny!

I scena - Forum Przestrzenie

Envee świeżo po premierze swojego wyczekiwanego albumu przyjedzie do nas ze swoim trzyosobowym zespołem. Razem przez dwie godziny zaserwują wybuchową mieszankę kompozycji Niedźwiedzia i coverów w dwugodzinnym koncercie połączonym z DJsetem. Obok niego pod neonem KRK będą grać niezawodni Piękni Chłopcy i nasz i Wasz przyjaciel Rob Busha.

II scena - 89

Polska piosenka wraca do klubu, na którego otwarciu występowała Halina Frąckowiak, czyli The Very Polish Cut Outs w 89

Wytwórnia The Very Polish Cut Outs, która w latach 2010-2016 pozostawiła po sobie wspaniały katalog płyt winylowych, cyfrowych EP-ek oraz poczucie spełnionej misji popularyzacji starej i często zapomnianej polskiej muzyki powróciła w tym roku do wydawniczo-klubowego życia. Był to powrót dosyć spektakularny. Pierwszy album w katalogu wytwórni nagrany przez Pejzaż, który wyszedł w czerwcu, rozszedł się jak ciepłe bułeczki, a imprezy z udziałem kolektywu zapełniają duże kluby w większości miast Polski i cieszą się niezwykłą... wręcz kultową otoczką.
W Sylwestrową noc w podziemiach Hotel Forum zagrają TVPC & Old Spice, Bisti, Dom Uciech.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej