Going. | Świąteczne słodkie wypieki dla dzieci i rodziców (II termin) - The Kitchen- studio kulinarne

Świąteczne słodkie wypieki dla dzieci i rodziców (II termin)

11:00 | Niedziela, 16 grudnia 2018
The Kitchen- studio kulinarne

Warsztat

180 zł

180 zł

ŚWIĄTECZNE SŁODKIE WYPIEKI/ Warsztaty dla dzieci z rodzicami/ 9.12/ g.11.00
180,00 zł

Świąteczne warsztaty kulinarne dla dzieci i rodziców
W grudniu w naszym studiu kulinarnym magia świąt jest wszechobecna. Naszą coroczną tradycją stały się warsztaty kulinarne dla dzieci i rodziców. Uwielbiamy ten klimat rodzinnego wspólnego gotowania, aromatów korzennych przypraw oraz smaku słodkich wypieków. Zapraszamy wszystkich na coroczne wspólne świąteczne pieczenie! Zapewniamy mnóstwo inspiracji na świąteczne słodkie smakołyki, atmosferę świąt przy choince oraz kreatywne warsztaty dla dzieci i dorosłych w każdym wieku!

Menu:
Pierniczkowe choinki z białym lukrem własnej roboty
Świąteczne batony mocy- zdrowe przekąski do zimowej herbatki
Świąteczny naked cake – do zrobienia w każdym domu
Muffinki choinki z kremem z białą czekoladą

Bilety w cenie 180zł obejmują dziecko + rodzica, Każda dodatkowa osoba to 90zł- płatne bezpośrednim przelewem na konto, lub na miejscu w naszym studiu kulinarnym. W zamówieniu należy zgłosić liczbę osób biorących udział w warsztatach.

Prowadzenie:

Ola Kołodziejczak
Dietetyk, z pasją i miłością do gotowania. Uwielbia gotować wraz z dziećmi, uczyć ich zdrowych nawyków i wyborów żywieniowych. Prowadzi własną Poradnię Dietetyczną „Za słodko Za słono”, dla swoich pacjentów przygotowuje przepyszne jadłospisy dostosowane pod różne jednostki chorobowe oraz redukcyjne.Na swojej (FB@zaslodkozaslono)stronie dzieli się smacznymi zdrowymi przepisami oraz ciekawostkami dietetycznymi.

Karolina Bajon-Pawłowska
Współzałożycielka The Kitchen-studio kulinarne, nieprzerwanie szukająca inspiracji nowych smaków i pomysłów na potrawy w stylu comfort food. Wierzy, że porcja dobrego jedzenia potrafi zdziałać cuda na każdej płaszczyźnie. Uwielbia podróże podczas których odwiedza liczne restauracje, targi z jedzeniem oraz tam gdzie tylko się da bierze udział w lekcjach gotowania. Odkrywała smaki min. Tajlandii, Japonii, USA czy Hiszpanii. Prywatnie mama 4-letniej Kornelki.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej