Going. | Golden Gate is coming to town - Koncert Zimowy - AK PG Kwadratowa

Golden Gate is coming to town - Koncert Zimowy

19:00 | Czwartek, 6 grudnia 2018
AK PG Kwadratowa

Koncert

22 zł

22 zł

Okres świąt każdemu kojarzy się z rodzinną atmosferą, pysznym jedzeniem, prezentami, długimi rozmowami przy świątecznym stole... ale! Przecież nie tylko - MUZYKA - to ona wprowadza Nas w ten niepowtarzalny klimat – zarówno w domu, jak i poza nim. Kto z Was nie nucił nigdy kawałka " Last Christmas " czy " All I Want For Christmas is You "? Wszyscy znamy to prawie na pamięć!
Żeby móc zanurzyć się w ten wspaniały czas, proponujemy Wam koncert w czasie którego będziecie mogli poczuć się jak w filmie "Kevin sam w domu", chwilami jak w szale zakupów u Goodman'a i nareszcie – jak w domu…
Jedyne czego potrzebujemy w ten dzień to Ciebie - "All I want is YOU!!!"

otwarcie klubu 19:00
początek koncertu 20:00

Golden Gate String Quartet – kwartet smyczkowy, który w Kwadratowej występuje niemalże systematycznie. Po koncercie walentynkowym oraz dwukrotnie wyprzedanym koncercie muzyki filmowej, czas na wyjątkowe aranżacje świątecznych przebojów.

Zespół powstał w czerwcu 2015 roku w Gdańsku i składa się z absolwentów gdańskiej Akademii Muzycznej. W skład kwartetu wchodzą:
Gabriela Żmigrodzka – I skrzypce
Sabrina Stachel – II skrzypce
Anna Paluch – altówka
Katarzyna Gaszczyk – wiolonczela

Kwartet wykonuje znane dzieła muzyki klasycznej, standardy muzyki filmowej, musicalowej, rozrywkowej oraz covery największych przebojów ostatnich lat. Dodatkowo Golden Gate String Quartet współpracuje z wokalistką Izabelą Krasucką – absolwentką Akademii Muzycznej w Gdańsku, członkiem zespołu 12 kamieni oraz Soul Mate.

Zespół związany jest z Dworem Brzozówka w Tomicach oraz Dworkiem Sierakowskich w Sopocie, gdzie cyklicznie koncertuje. W maju 2017r. powstała pierwsza płyta zespołu, na której znajdują się najpopularniejsze utwory. Kwartet miał okazje współpracować z czołowymi polskimi gwiazdami m.in. z Michałem Bajorem, Anią Wyszkoni, Gromee, Mahan Moi i Sarsą.

Golden Gate widzieć można było podczas "Sopot Hit Festiwal" 2017, "The Voice of Poland" , "Dzień dobry TVN" oraz w "Pytanie na śniadanie". W czerwcu 2017r. kwartet wziął udział w koncercie prezentującym aranżacje strandardów jazzowych na trzy fortepiany i orkiestrę smyczkową, skomponowanych przez Artura Jurka. We wrześniu 2017r. kwartet połączył siły z P. Zagańczykiem, I. Wiśniewskim oraz studentami Akademii Muzycznej w Gdańsku (Academia Musica Judaica), prezentując kompozycje o charakterze klezmerskim w ramach festiwalu "Zbliżenia". Golden Gate String Quartet czynnie koncertuje zarówno w kraju jak i za granicą (Austria, Niemcy).

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  covery     kawalka     wokalistka     dzien     rozrywkowej     matezespol     przez     standardy     przebojowzespol     stole     judaica     wisniewskim     krasucka     2017     gdanskiej     ciebie     rodzinna     kwartetu     gaszczyk     wszyscy     utwory     niemalze     jurka     pamieczeby     sarsa     zwiazany     sopot     festiwalu     academia     ktorego     2015     walentynkowym