Going. | Grudniowy slam - Pogłos

Kiedy: 13 grudnia
O której: 20.00
Gdzie: Pogłos (ul. Burakowska 12, Warszawa)
Za ile: 10 PLN

13 grudnia, kiedy wejdziecie na wikipedię na przykład, zobaczycie ogrom historycznych wydarzeń, które miały miejsce w tym dniu. (Wnikliwi wiedzą, że tak jest każdego dnia, ale nie o tym, nie o tym). W swoich tekstach możecie nawiązać do każdego z nich, żeby nie wymienić tego najbardziej oczywistego, to niech to będzie hmmm premiera poematu symfonicznego George’a Gershwina Amerykanin w Paryżu, która odbyła się równo 90 lat temu w Carnegie Hall, albo urodziny księcia Emeryka, który będzie miał już na koncie 13 wiosen (wszystkiego najlepszego!)

Do rzeczy: wychodzicie - występujecie, zdobywacie punkty. Chyba, że jesteście publicznością, to wtedy - przychodzicie, oceniacie, krzyczycie.

Do zobaczenia!

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  wymienic     warszawaza     mialy     grudniao     niech     wszystkiego     gershwina     zobaczycie     mozecie     wikipedie     rzeczy     najbardziej     nich     temu     zdobywacie     jest     oczywistego     urodziny     carnegie     wydarzen     chyba     wystepujecie     rowno     hmmm     zeby     georgea     wychodzicie     odbyla     wejdziecie     ktory     symfonicznego     oceniacie