Going. | Perfect, Patrycja & Grzegorz Markowscy / koncert w Łodzi - Atlas Arena

Perfect, Patrycja & Grzegorz Markowscy / koncert w Łodzi

19:00 | Sobota, 13 kwietnia 2019
Atlas Arena

Koncert

od 89 zł

od 89 zł

Patrycja i Grzegorz Markowski – wspólna płyta i jedyny taki koncert w Polsce!

Fani rocka mogą zacierać ręce z zadowolenia – 13 kwietnia w łódzkiej Atlas Arenie będą mogli obejrzeć trzy widowiska muzyczne. Patrycja Markowska solo, w duecie z Grzegorzem Markowskim i Perfect wystąpią na jednej scenie. Przed nami koncert roku!

Patrycja zadebiutowała w 2001 roku płytą „Będę silna”, Grzegorz Markowski na scenie występuje już prawie 40 lat, ale dopiero teraz spotkali się w studiu nagraniowym. Jak sama przyznaje musiała dojrzeć do decyzji nagrania wspólnego albumu z tatą:

„Długo czekałam na moment kiedy będę gotowa nagrać płytę z tatą. Kiedy zaczęliśmy razem muzykować, dźwięki przychodziły same. Nie mieliśmy na nic ciśnienia, nie mieliśmy też żadnych oczekiwań wobec siebie. Zgromadziliśmy zaprzyjaźnionych ludzi do pracy nad płytą wierząc, że z przyjaźni powstają najpiękniejsze rzeczy”.

Do współpracy zaprosili m.in. chór Sound’n’Grace, Piotra Rubika z zespołu LemON czy Maćka Wasio, z którym wcześniej występowali na scenie. Efekty współpracy to świetny singiel „Na szczycie”, który po tygodniu odnotował ponad 200 000 wyświetleń na You Tube i pierwsza wspólna płyta, która ukaże się w styczniu.

Premierowy kawałek to zapowiedź krążka i przedsmak promującego go koncertu – będzie trochę bluesowo i bardzo rockowo! W trakcie 3,5 godzinnego widowiska usłyszymy utwory ze wspólnej płyty oraz największe przeboje Patrycji i Grzegorza, który wystąpi z kolegami z Perfectu. Fanów czeka sporo naprawdę dobrej muzyki i niesamowite widowisko - wszystko dzięki specjalnie zaprojektowanej obrotowej scenie 360 stopni. Gotowi na spotkanie z mistrzami rocka?

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej