Going. | Christina Grimmie - Proxima

Christina Grimmie i Before You Exit dadzą wspólny koncert! Artyści pojawią się w warszawskiej Proximie 9 lutego 2015.

Before You Exit to grupa, którą współtworzy trzech braci: Connor McDonough (wokal/gitara), Riley McDonough (wokal) i Toby McDonough (wokal/gitara). Muzycy pochodzą z Orlando na Florydzie i muzyką pasjonowali się już od dzieciństwa. Ich najnowsza EPka ? ?I Like That? ? to świetne połączenie popu i rocka. Materiał na płytę powstawał pod okiem osób odpowiedzialnych za piosenki Taylor Swift czy All Time Low i zdobył uznanie MTV, Radio Disney, ?Teen Vogue? czy magazynu ?Popstar!?. Rozgłos umożliwił im zagranie wspólnych koncertów z The Wanted, Jonas Brothers czy z Ollym Mursem.

Christinę Grimmie z pewnością doskonale znają fani Seleny Gomez, ponieważ młoda wokalistka dwukrotnie supportowała Gomez na jej trasach koncertowych. Grimmie, która wystąpiła w tym roku w amerykańskim ?The Voice? i zajęła trzecie miejsce, w sierpniu wydała swój debiutancki krążek. ?With Love? promuje singiel ?Must Be Love?. Grimmie często określana jest mianem ?żeńskiego odpowiednika Bruno Marsa?, ze względu na świetny, mocny głos.

Na początek 2015 roku Before You Exit i Christina Grimmie zaplanowali wspólną trasę po Europie. Muzycy wystąpią m.in. w Paryżu, Berlinie, Wiedniu, Londynie i oczywiście w Warszawie.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej