Going. | Renata Przemyk Akustik Trio - Krakowski Teatr VARIETE

Renata Przemyk Akustik Trio

19:00 | Piątek, 8 marca 2019
Krakowski Teatr VARIETE

Koncert

od 80 zł

od 80 zł

Renata Przemyk jest artystką niezwykłą, która od lat konsekwentnie podąża własną drogą, nie poddając się zewnętrznym wpływom i konsekwentnie łącząc doskonałe kompozycje z nieszablonowymi pomysłami na aranżacje utworów. Twórczość Renaty Przemyk można określić jako niebanalną, melodyjną, ale zarazem błyskotliwie zaaranżowaną i przede wszystkim zagraną – piosenki w wykonaniu artystki angażują słuchacza nie tylko pod względem muzycznym ale także zmuszają do skupienia się na przekazie niesionym przez słowa, nacechowane rzadko spotykanym na polskiej scenie muzycznej poetyckim urokiem.
Galicja Productions zaprasza na koncert Renaty Przemyk w projekcie Akustik Trio. Jest to kameralny projekt, w którego skład wchodzą oprócz Renaty Przemyk (czasem sięgającej po gitarę akustyczną, mini akordeon, głównie jednak po instrumenty perkusyjne) świetni instrumentaliści.
Muzycy wykonają znane i lubiane utwory z dyskografii R. Przemyk obdarte z pierwotnych aranżacji, w czystej akustycznej formie.
Dzięki wysmakowanej oprawie aranżacyjnej wyjątkowo czytelny jest głos Artystki oraz, co za tym idzie, przekaz wszystkich piosenek, które nabierają zupełnie nowej wartości dla odbiorcy.
Wszystkie te elementy układają się w harmonijną całość i sprawiają, że odbiór tego projektu jest wyjątkowo przejrzysty i spotyka się ze wspaniałą, niespotykaną, równie spontaniczną jak samo wykonanie, reakcją publiczności.
Tego koncertu nie można przegapić!

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  wykonaniu     obdarte     poetyckim     kameralny     renaty     odbior     zaprasza     jako     wysmakowanej     sklad     kompozycje     lubiane     perkusyjne     aranzacje     akustyczna     okreslic     tego     dyskografii     swietni     productions     mozna     trio     koncertu     wchodza     glownie     wykonaja     przez     artystka     sprawiaja     reakcja     wszystkie     urokiemgalicja