Going. | SOLD OUT // Renata Przemyk Akustik Trio - Krakowski Teatr VARIETE

SOLD OUT // Renata Przemyk Akustik Trio

19:00 | Piątek, 8 marca 2019

Krakowski Teatr VARIETE

Koncert

80 zł

80 zł

Renata Przemyk jest artystką niezwykłą, która od lat konsekwentnie podąża własną drogą, nie poddając się zewnętrznym wpływom i konsekwentnie łącząc doskonałe kompozycje z nieszablonowymi pomysłami na aranżacje utworów. Twórczość Renaty Przemyk można określić jako niebanalną, melodyjną, ale zarazem błyskotliwie zaaranżowaną i przede wszystkim zagraną – piosenki w wykonaniu artystki angażują słuchacza nie tylko pod względem muzycznym ale także zmuszają do skupienia się na przekazie niesionym przez słowa, nacechowane rzadko spotykanym na polskiej scenie muzycznej poetyckim urokiem.
Galicja Productions zaprasza na koncert Renaty Przemyk w projekcie Akustik Trio. Jest to kameralny projekt, w którego skład wchodzą oprócz Renaty Przemyk (czasem sięgającej po gitarę akustyczną, mini akordeon, głównie jednak po instrumenty perkusyjne) świetni instrumentaliści.
Muzycy wykonają znane i lubiane utwory z dyskografii R. Przemyk obdarte z pierwotnych aranżacji, w czystej akustycznej formie.
Dzięki wysmakowanej oprawie aranżacyjnej wyjątkowo czytelny jest głos Artystki oraz, co za tym idzie, przekaz wszystkich piosenek, które nabierają zupełnie nowej wartości dla odbiorcy.
Wszystkie te elementy układają się w harmonijną całość i sprawiają, że odbiór tego projektu jest wyjątkowo przejrzysty i spotyka się ze wspaniałą, niespotykaną, równie spontaniczną jak samo wykonanie, reakcją publiczności.
Tego koncertu nie można przegapić!

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej