Going. | Trzeci Sylwester w ZetPeTe - Zet Pe Te

Trzeci Sylwester w ZetPeTe

22:00 | Poniedziałek, 31 grudnia 2018

Zet Pe Te

Impreza

70 zł

70 zł

Galaktyka- w całym kosmosie jest ich kilkaset milionów może i więcej. Kosmos pozostaje dla nas żyjących na Ziemi nie odkrytą materią. Galaktyka, super galaktyka, mgławica- wszystkich obiektów kosmicznych nie jesteśmy w stanie nawet nazwać, a części pewnie nigdy nawet nie poznamy.
Istnieje jednak jeden unikalny obiekt- Droga Mleczna- jedyna, wyjątkowa Galaktyka, której nazwa pisana jest z wielkiej litery G. Co oprócz tego odróżnia ją od innych?
- potwierdzona obecność tlenu
- potwierdzona obecność istot rozumnych
- potwierdzone kosmiczne imprezy
W tym roku zapraszamy Was na międzyplanetarną podróż, po najlepszych zakamarkach muzyki, które staramy się Wam serwować nie tylko przez cały rok, ale też w dniu przejścia z roku 2018 w 2019.
Kupując bilet na Trzeci Sylwester w ZetPeTe kupujecie tak naprawdę bilet nie na kolejną imprezę, a na rejs naszą kosmiczną rakietą, która już tylko czeka na odpalenie!
Program rejsu Kosmiczną Rakietą ZetPeTe wygląda następująco:
8 godzin tyle trwał będzie nasz noworoczny rejs podczas jego trwania każdy z uczestników otrzymuje możliwość odwiedzenia 3 planet: Ziemi, Marsa oraz Saturna. Aby każdy z Państwa mógł wybrać sobie planetę, na której zagości na dłużej prezentujemy atrakcje jakie czekają na Państwa na poszczególnych.

Ziemia- jedyna we Wszechświecie planeta, na której istnieje potwierdzone Życie. Tlen, rośliny, zwierzęta, ludzie. Na niej każdy dzień to celebracja, każdy dzień to odkrywanie czegoś nowego, spotkania z coraz bardziej interesującymi ludźmi. Ci, którzy zawładną tej nocy tą planetą doskonale wiedzą czym jest życie i doskonale umieją je celebrować. Ta planeta należeć będzie do współczesnych poetów, którzy we właściwy sobie sposób opowiedzą Wam zarówno o pięknie Kosmosu jak i o brudzie ulic !

DUB / DUBSTEP / BASS STAGE
Mars- nazwana na cześć rzymskiego boga wojny czerwona planeta, stopniowo eksplorowana przez ludzkość. Podobno stamtąd pochodzą mężczyźni. Podczas tego rejsu 7 XXI wiecznych Adonisów zaprasza w swe męskie progi wszystkich spragnionych mocnych dudnień. Ciekawe czy znajdziecie, w którym kraterze ryczy tak naprawdę lew ;)
Dubseed Sound System
* Gregory P
* Rdss Dub
* Dubseed
* Kuzyn
* Jah Bass
* Fifti

PSYCHEDELIC STAGE
Saturn- pierścienie, orbity, (ultra)fiolet! Na tej oddalonej o kilkadziesiąt stopni od Ziemi planecie spotkają Was same dziwy! Będą lasy, będą polany, będzie styrodur i będą lycry ♥ Będą dzikie kosmiczne tańce, trzeba będzie uważać, żeby nie wpaść w żaden (psy)trance!
Vortex Visual Division
* Elemental
* Meff
* Trip
* jot


RA: https://www.residentadvisor.net/events/1199273

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej