Going. | Prana / Clockmaid - 2koła

Prana / Clockmaid

20:00 | Sobota, 15 listopada 2014

2koła

Koncert

10 zł

10 zł

PRANA to młody, rosyjski zespół liderowany przez przedstawicielkę płci żeńskiej. Mimo, że istnieją niedługo, zdążyli już zdobyć uwagę wielu fanów, czego świadectwem są występy na dużych rosyjskich festiwalach oraz nagrody na nich zdobywane. Muzyczny koktajl rozstrojonego grunge'u i energicznego alternatywnego rocka przywołuje na myśl klasyczne dźwięki sceny Seattle z lat 90-tych. Na szczególną uwagę zasługuje wokalistka, która mimo niepozornego wyglądu potrafi z łatwością operować różnymi emocjami, od młodzieńczej, naiwnej złości, po dojrzały i mroczny śpiew, przeradzający się w pełny energii hard rockowy ogień. Najważniejsze kapele wśród inspiracji Prany to między innymi takie zespoły jak Nirvana, Hole, L7, 7 Year Bitch czy Babes in Toyland.

Prana w 2013 roku występowała na kilku dużych rosyjskich festiwalach, wygrała też na międzynarodowym, moskiewskim festiwalu Emergenza w 2012 roku.

CLOCKMAID
Vintage sound of psychedelic 70's

Clockmaid to Warszawskie trio, które powstało we wrześniu 2013r. Grają energiczną mieszankę Hard Rocka i Rock And Rolla. Wszystko zaczęło się, od wspólnego jammowania na paru imprezach, gdzie poznali Michała. Karol i QX grali już razem w innym zespole, ale po paru próbach z Michałem zrozumieli ,że czas rozpocząć nową podróż. Od tego czasu chcą namieszać w świecie rock n rolla i pokazać, co znaczy dawka niezapomnianej energii, która dosłownie zdmuchnie Cię z powierzchni ziemi! Śpiewający perkusista, bardzo rzadko spotykany rudy gitarzysta i wyjątkowo NIEspokojny basista to połączenie, które zawróci Ci w głowie !

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej