Going. | Wściekły, Czarna Wołga i inne historie kryminalne PRL - Pl. Jana Pawła

Wściekły, Czarna Wołga i inne historie kryminalne PRL

16:00 | Niedziela, 9 grudnia 2018
Pl. Jana Pawła

Spotkanie

35 zł

35 zł

Telewizyjne seriale kryminalne kręcone w Polsce w okresie PRL przekonywały obywateli, że mogą czuć się bezpiecznie. Była to jednak propaganda, a w rzeczywistości serie napadów, rabunki, morderstwa i włamania były stałym elementem socjalistycznej codzienności.

Z Wrocławiem związanych jest kilka wyjątkowo mrocznych i przerażających historii z tamtego okresu. Część z nich, tych najbardziej bulwersujących i tych niewyjaśnionych, rozbudza emocje do dzisiaj i posłużyło za kanwę scenariuszy filmowych.

Hello Poland zaprasza w niedzielę, 9 grudnia o 16:00, na na prawdę mroczny spacer, dotykających najstraszniejszych historii związanych z Wrocławiem okresu PRL! Powędrujemy tropem „Wściekłego”, „Skorpiona”, sprawy o kryptonimie „Złote Koło”, „Komandos” i postaramy się rozwikłać tajemnice „Czarnej Wołgi” i „Amoku”. Spacer tylko dla osób o mocnych nerwach!


ZAPISY:
Udział w wycieczce możliwy jest wyłącznie po wcześniejszym zapisaniu się przez stronę internetową: https://hello-poland.com.pl/produkt/historie-kryminalne-prl-9-12-18/
Zapisy trwają do 9.12. g. 13:00 lub do wyczerpania limitu miejsc.
Brak możliwości zapłaty gotówką na miejscu.
Cena: 35 zł za osobę.

Wycieczkę poprowadzi Damian Kanclerski - licencjonowany przewodnik miejski.

W przypadku niskiej temperatury planujemy przystanek po drodze w kawiarni na coś ciepłego do picia (niewliczone w cenę wycieczki).

Informacji na temat zwiedzania udzielamy pod numerem telefonu +48 667 999 952 oraz mailowo biuro@hello-poland.com.pl w godzinach pracy biura (poniedziałek-piątek 9:00-17:00).


Główne zdjęcie: Oliver Tank [GFDL (http://www.gnu.org/copyleft/fdl.html), CC-BY-SA-3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/) or CC BY 2.5 (https://creativecommons.org/licenses/by/2.5)], from Wikimedia Commons


Przy zakupie biletu specjalnie dla klientów Hello Poland – kod rabatowy 15% do wykorzystania w sklepie stacjonarnym Animal4you i internetowym www.animal4you.pl.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej