Going. | Wściekły, Czarna Wołga i inne historie kryminalne PRL - Pl. Jana Pawła

Wściekły, Czarna Wołga i inne historie kryminalne PRL

16:00 | Niedziela, 9 grudnia 2018
Pl. Jana Pawła

Spotkanie

35 zł

35 zł

Telewizyjne seriale kryminalne kręcone w Polsce w okresie PRL przekonywały obywateli, że mogą czuć się bezpiecznie. Była to jednak propaganda, a w rzeczywistości serie napadów, rabunki, morderstwa i włamania były stałym elementem socjalistycznej codzienności.

Z Wrocławiem związanych jest kilka wyjątkowo mrocznych i przerażających historii z tamtego okresu. Część z nich, tych najbardziej bulwersujących i tych niewyjaśnionych, rozbudza emocje do dzisiaj i posłużyło za kanwę scenariuszy filmowych.

Hello Poland zaprasza w niedzielę, 9 grudnia o 16:00, na na prawdę mroczny spacer, dotykających najstraszniejszych historii związanych z Wrocławiem okresu PRL! Powędrujemy tropem „Wściekłego”, „Skorpiona”, sprawy o kryptonimie „Złote Koło”, „Komandos” i postaramy się rozwikłać tajemnice „Czarnej Wołgi” i „Amoku”. Spacer tylko dla osób o mocnych nerwach!


ZAPISY:
Udział w wycieczce możliwy jest wyłącznie po wcześniejszym zapisaniu się przez stronę internetową: https://hello-poland.com.pl/produkt/historie-kryminalne-prl-9-12-18/
Zapisy trwają do 9.12. g. 13:00 lub do wyczerpania limitu miejsc.
Brak możliwości zapłaty gotówką na miejscu.
Cena: 35 zł za osobę.

Wycieczkę poprowadzi Damian Kanclerski - licencjonowany przewodnik miejski.

W przypadku niskiej temperatury planujemy przystanek po drodze w kawiarni na coś ciepłego do picia (niewliczone w cenę wycieczki).

Informacji na temat zwiedzania udzielamy pod numerem telefonu +48 667 999 952 oraz mailowo biuro@hello-poland.com.pl w godzinach pracy biura (poniedziałek-piątek 9:00-17:00).


Główne zdjęcie: Oliver Tank [GFDL (http://www.gnu.org/copyleft/fdl.html), CC-BY-SA-3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/) or CC BY 2.5 (https://creativecommons.org/licenses/by/2.5)], from Wikimedia Commons


Przy zakupie biletu specjalnie dla klientów Hello Poland – kod rabatowy 15% do wykorzystania w sklepie stacjonarnym Animal4you i internetowym www.animal4you.pl.

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  httpwwwgnuorgcopyleftfdlhtml     damian     przekonywaly     rzeczywistosci     prawde     9001700glowne     miejscucena     httpscreativecommonsorglicensesby25     wycieczce     scenariuszy     mocnych     zapisaniu     oliver     miejscbrak     specjalnie     wroclawiem     stacjonarnym     przystanek     planujemy     filmowychhello     wylacznie     kanwe     oraz     zdjecie     spacer     gotowka     przerazajacych     numerem     amoku     zaplaty     poland     ccbysa30