Going. | Mikołajkowy kiermasz książek - Toruń Centrum Miasta

Mikołajkowy kiermasz książek

10:00 | Wtorek, 4 grudnia 2018
Toruń Centrum Miasta

Inne

Free

Free

Muzeum Okręgowe w Toruniu zaprasza na mikołajkowy kiermasz wydawnictw, który odbędzie się w dniach 4-9 grudnia w Ratuszu Staromiejskim w Toruniu. W atrakcyjnych cenach będzie można zakupić książki o tematyce historycznej, artystycznej, podróżniczej, katalogi wystaw, albumy i wiele innych.

Wśród pozycji, które trafiły na kiermasz wyróżnić można bestsellerowe albumy „Toruń w obiektywie fotoreportera 1960-2000”, „Okupowany Toruń w obiektywie Kurta Grimma”, „Tsuba – arcydzieła japońskiej sztuki zdobniczej”, książki „Piernikowy przepisownik”, „Tu byłem. Tony Halik”, „Toruńskie lotnictwo wojskowe”, „Spacerem po Toruniu”, „Zamek Krzyżacki w Toruniu XIII – XXI w.” oraz hitowa gra „Memory Toruń” czy puzzle z panoramą grodu Kopernika.

Na zainteresowanych czekać będą także bezpłatne plakaty promujące wystawy oraz wydarzenia organizowane przez Muzeum w ciągu ostatnich dwóch lat.

Na kiermasz, na który trafiło ponad 100 tytułów zapraszamy od wtorku do piątku, w godzinach 10:00 – 16:00. Ceny zaczynają się już od złotówki.Mikołajkowy kiermasz książek

Ratusz Staromiejski (Rynek Staromiejski 1)

4-9 grudnia 2018

Czynne w godzinach 10:00-16:00

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej