Going. | Syny na Jah Love Soundsystem - druga data! - Pogłos

Syny na Jah Love Soundsystem - druga data!

20:00 | Czwartek, 20 grudnia 2018
Pogłos

Koncert

45 zł

45 zł

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie:
SYNY na Jah Love Soundsystem

Syny to: dym, bas, rap i primeshitowa produkcja.
Jah Love Soundsystem to kolektyw selektorski, odpowiadający za własnoręcznie zbudowane nagłośnienie, kochający trzeszczenie winylowych płyt i pulsujący bas. W grudniu łączymy te dwie siły w Pogłosie. Syny po raz pierwszy zagrają koncert na potężnym dubowym soundsystemie.
PRIMESHIT MUSIC MUST BE PLAYED LOUD!

Po wyprzedaniu pierwszego koncertu ogłaszamy drugą datę i zapraszamy w czwartek 20 grudnia.

Syny to duet utworzony przez producenta 1988 oraz rapera i producenta Roberta Piernikowskiego. Zadebiutowali w 2015 roku wydaną w wytwórni Latarnia Records płytą “Orient”, którą mocno namieszali na polskiej scenie muzycznej, wywołując dyskusje i kontrowersje. Chłopaki od zwyczajnie niezwyczajnych poezji. Uważani powszechnie za prymitywnych barbarzyńców, którzy ponad konstrukcje muzyczne, czy tekstowe stawiają klimat. Czeszą ludzi pod włos tworząc wielowarstwowe gówno pełne emocji, których w rapie zwykle próżno szukać. Ich wizjonerskie produkcje nikogo nie pozostawiają obojętnym, bo Syny to zjawisko emocjonalne.
12 kwietnia miała miejsce premiera drugiego albumu Syny nakładem wytwórni Latarnia Records.

INSTA: https://www.instagram.com/synyofficial/
FB: https://www.facebook.com/synymuzyka/ SPOTIFY: https://open.spotify.com/artist/2LMQR2enAKe5a86JooK0l1 YT: https://www.youtube.com/user/latarniarecords

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej