Going. | The Subways - Proxima

Zespół The Subways przyjedzie do Polski! Brytyjczycy zagrają 18 lutego 2015 w warszawskim klubie Proxima!

Europejska trasa koncertowa The Subways to aż 40 dat, między lutym, marcem I kwietniem 2015 roku. Ogłoszenie tournee połączone było z uruchomieniem przedsprzedaży najnowszego krążka grupy. Permiera ?The Subways? planowana jest na luty 2015 roku, jednak już teraz, po jego zamówieniu na www.thesubways.net - pobrać można pierwszą część LP (6 utworów). Wydawnictwo promuje singiel ?I?m In Love And It?s Burning In My Soul?.  

Tym co z pewnością będzie wyróżniało ?The Subways? jest fakt, iż podczas pracy nad materiałem zespół zrezygnował z pomocy uznanych producentów i produkcją zajął się sam wokalista, Billy Lunn.

Billy, Charlotte i Josh debiutowali w 2005 roku albumem ?Young For Eternity?. To właśnie z tego krążka pochodzi jeden z najbardziej rozpoznawalnych singli grupy ? ?Rock & Roll Queen?. Następca debiutu, album ?All Or Nothing?, został wydany w 2008 roku ? w bardzo trudnym dla grupy momencie, kiedy Charlotte i Billy decydowali o rozpadzie swojego związku, jednocześnie walcząc z chorobą wokalisty. Kolejna płyta ukazała się znów po trzech latach ? w roku 2011. ?Money And Celebrity? promował świetny singiel ?We Don?t Need Money To Have A Good Time?.

?The Subways? to czwarta propozycja od The Subways. Krótko po premierze albumu zespół pojawi się w Polsce!

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej