Going. | PUNK FEST 2019 | Kraków - Klub Kwadrat

PUNK FEST 2019 | Kraków

15:00 | Sobota, 16 marca 2019

Klub Kwadrat

Festiwal

99 zł

99 zł

Zagrają: EVIL CONDUCT, Lion’s Law, Bad Co. Project, La Inquisición, Aggressive, Saints&Sinners, Arch Rivals, Svetlanas, Lazy Class

Znamy headlinera Punk Fest 2019!


Evil Conduct to znany i lubiany holenderski zespół oi/punkowy, identyfikujący się z kulturą ludzi pracy. Grupa jest porównana z legendarnymi zespołami Oi! z początku lat osiemdziesiątych. Otrzymali nawet przydomek "holenderski Last Resort". Mimo że zespół uważa to za wielki komplement, Evil Conduct nigdy nie zrezygnował z własnej tożsamości. Ich muzyka może być zakwalifikowana jako muzyka klasy robotniczej Oi! z mocnym wokalem.

Evil Conduct został założony w 1984 roku. Na początku miał ogromne problemy z występami na żywo, zagrał tylko garść koncertów. Ponieważ mało kto wiedział cokolwiek o Evil Conduct, zespół stał się pewnego rodzaju undergroundowa legendą. W latach 1998-99 zespół powraca po licznych prośbach fanów i organizatorów. Od tego czasu Evil Conduct grał koncerty w całej Europie i otrzymał etykietkę geniuszy koncertów live. Galicja Productions z dumą ogłasza występ zespołu w Krakowie!

Jak co roku postanowiliśmy powrócić do sprawdzonej formuły Punk Festu. Jest to dla Nas niezwykle ważne wydarzenie, ponieważ Galicja od samego początku swojego istnienia była blisko związana z szeroko pojętą muzyką punkrockową i tego typu koncerty organizujemy z niezwykłą przyjemnością. Nie będziemy ukrywać, że ma to duży związek z naszymi prywatnymi upodobaniami muzycznymi, więc możecie liczyć na ściśle wyselekcjonowaną, absolutną klasykę gatunku, najlepszy skład oraz największe punkowe klasyki w najlepszych wykonaniach. Ten niezależny festiwal wpisał się już na stałe w mapę wydarzeń w Krakowie i każdorazowo zaskakuje składem wszystkich fanów punkowego grania. W tegorocznej edycji wystąpią: Lion's Law, Bad Co. Projec, La Inquisición, Aggressive, Saint&Sinners, Arch Rivals, Svetlanas, Lazy Class ale na tym nie koniec składu!

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/252462692295713/
Link do www: http://www.galicja.net/punk-fest-2019-krakow/

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej