Going. | Wieczór gier komedii improwizowanej - AK PG Kwadratowa

Wieczór gier komedii improwizowanej

19:00 | Czwartek, 13 grudnia 2018
AK PG Kwadratowa

Teatr

11 zł

11 zł

Po raz kolejny na scenie AK PG Kwadratowa pojawi się "No i Fajnie - Teatr Impro", czyli pięć całkowicie różnych osobowości, które połączyła pasja do improwizowania scenicznego. Ich występy to intensywna dawka humoru podana w postaci impro pigułki, czyli krótkich form (gier) improwizowanych. Nie ma dwóch takich samych występów impro, jednak wszystkie łączy jedna cecha – bawiąca się publiczność ma wpływ na przebieg zdarzeń na scenie. Musicie w tym uczestniczyć!
Otwarcie klubu 19:00. Początek występu 20:00.

Czym jest Teatr Improwizacji?
Teatr Improwizacji to młoda dynamicznie rozwijająca się sztuka na styku kabaretu i teatru. Komedia tworzona na żywo i z udziałem publiczności - to po prostu trzeba zobaczyć.
Spektakle są całkowicie improwizowane co nadaje im niepowtarzalnego charakteru.

Kim jest grupa „No i Fajnie” ?
No i Fajnie reprezentuje grupa przyjaciół, którą połączyła pasja do improwizowania scenicznego. Od wielu lat, szkoleni na polskich i zagranicznych warsztatach oraz festiwalach, szlifują umiejętności, aby reprezentować jak najwyższy poziom sztuki improwizacji.
2 lata razem, w tym 1,5 roku na scenie, zaowocowało projektem, który stał się synonimem dopracowanych, spójnych i pełnych humoru występów na trójmiejskiej scenie, o czym mogą świadczyć dziesiątki opinii. Ich występy przyciągają tłumy widzów, a po każdym z nich przybywa nowych fanów.

No i Fajnie tworzą:
Leszek Ludwicki
Karol Ziółkowski
Marcin Kozłowski
Jakub Suchy Suchecki
Paula Kulik

Wspólnym czynnikiem ekipy stanowiącej No i Fajnie jest zaplecze aktorskie, oraz improwizatorskie, ale talentów nie brakuje także w innych dziedzinach. Jednym z nich jest muzyka i wokal, które wykorzystują w grach śpiewanych. Ponadto należy wspomnieć o zdolnościach dziennikarskich, tanecznych czy sportowych. Warto zaznaczyć, że dwóch członków to mistrzowie świata konkursu Odysei Umysłu, którzy zdobyli zwycięstwo wystawiając spektakl na uniwersytecie Michigan, USA. Jasnym jest więc, że o kreatywność na scenie i poza nią nie trzeba się martwić. Występują głównie w repertuarze krótkich gier improwizowanych, również autorskich, będących dynamiczną i pełną emocji formą spektaklu. Nie tkwią jednak w jednej formule. Dwóch z nich regularnie występuje w duecie prezentując publiczności w całej Polsce dłuższe, bardziej teatralne formy.

Stawiają na ciągły rozwój, wysoki poziom występów i niczym nieograniczoną kreatywność w eksplorowaniu kolejnych form improwizacji scenicznej.

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  nowych     tworzaleszek     humoru     czynnikiem     wystepuje     udzialem     podana     spektaklu     kwadratowa     improwizowane     szkoleni     jest     ponadto     pelna     dynamicznie     tworzona     wystepy     lata     prezentujac     reprezentowac     warto     wystepu     rowniez     regularnie     opinii     niczym     grupa     kulikwspolnym     improwizacji2     suchy     improwizacjiteatr     swiata