Going. | VI Charytatywny Koncert Świąteczny #śledźpingwina - Jazzon Live Jazz Club

VI Charytatywny Koncert Świąteczny #śledźpingwina

18:00 | Niedziela, 16 grudnia 2018
Jazzon Live Jazz Club

Koncert

10 zł

10 zł

Nie możecie się doczekać świątecznego klimatu? Czy może zastanawiacie się jak taki duży skład zmieści się na scenie Jazzonu? Aby się przekonać i posłuchać wyjątkowej świątecznej muzyki wystarczy być razem z nami 16 grudnia o godzinie 18:00 w Jazzon Live Jazz Club, gdzie odbędzie się VI edycja Charytatywnego Koncertu Świątecznego.

Idea Charytatywnego Koncertu Świątecznego zrodziła się w 2013 roku. Od tamtego czasu nieprzerwanie jest kontynuowana i rozwijana przez grupę białostockich muzyków.

Wydarzenie jest przede wszystkim ogromną dawką świątecznej muzyki w aranżacjach tworzonych przez przedstawicieli młodej białostockiej sceny muzycznej. To wyjątkowa okazja, aby usłyszeć autorskie wersje kultowych świątecznych i rozrywkowych przebojów oraz poczuć magię zbliżających się świąt.

W tym roku Charytatywny Pingwin zbiera fundusze na rehabilitację oraz sprzęt rehabilitacyjny dla Olusia, który przeszedł wylew w ośrodkowym układzie nerwowym, wskutek czego cierpi na mózgowe porażenie dziecięce.

Aby być na bieżąco wystarczy polubić nasz fanpage oraz obserwować wydarzenie i profil na instagramie. To właśnie tam pod #śledźpingwina ukazywać się będą informacje na temat możliwych do wylicytowania fantów oraz urywki z przygotowań. Zachęcamy do wsparcia naszej akcji, udziału w promocji oraz uczestnictwa w koncercie.

Termin: 16 grudnia 2018, godz. 18:00
Lokalizacja: Jazzon Live Jazz Club, ul. Sienkiewicza 3
Wstęp: 10 zł – cegiełka dla Olusia, dzieci do lat 10 wstęp wolny

www.facebook.com/charytatywnypingwin
www.instagram.com/charytatywnypingwin

#śledźpingwina

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej