Going. | Wu-Tang Clan: GZA @Warszawa, Progresja - Nowe miejsce! - Progresja

Wu-Tang Clan: GZA @Warszawa, Progresja - Nowe miejsce!

19:00 | Środa, 27 marca 2019

Progresja

Koncert

79 zł

79 zł

Words from the Genius!

27 marca 2019 roku w Warszawie w klubie Progresja i dzień później, 28 marca we Wrocławiu w klubie Akademia, wystąpi jeden z najlepszych tekściarzy wszech czasów wg The Source, i jeden z najlepszych MCs naszych czasów zdaniem redakcji About.com, członek i założyciel Wu-Tang Clan, jednej z najważniejszych amerykańskich formacji hip-hopowych na świecie!

Panie i Panowie, przed Państwem The Genius aka GZA! Jako najstarszy członek grupy, określany jest "duchowym przywódcą" (ang. spiritual head). Jego album zatytułowany “Liquid Swords”, wydany w 1995 roku, uważany jest obecnie za jeden z najważniejszych albumów hip-hopowych wszech czasów i jeden z najlepszych albumów wydanych przez członków Wu-Tang Clan.

17 stycznia 1996 roku, płyta osiągnęła status złotej, a 15 września 2015 roku, RIAA ogłosiło, że album uzyskał status płyty platynowej. W 1998 roku magazyn The Source umieścił album na liście 100 najlepszych albumów rapowych “100 Best Rap Albums”, a w 2006 roku Liquid Swords znalazł się w książce Roberta Dmiery'ego, 1001 albumów, które musisz usłyszeć przed śmiercią, teraz dodatkowo, nadarza się okazja aby usłyszeć ten album na żywo w wykonaniu samego mistrza. Koncerty w Warszawie i we Wrocławiu odbędą się bowiem w ramach trasy koncertowej “Liquid Swords vs. Dark Matter” European Tour!

Wu-Tang Forever!

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej