Going. | Melo dla Jealo - Cafe Kulturalna

Czasem przychodzi taki moment, że oprócz dobrej zabawy w gronie znajomych potrzebna jest także wspólna pomoc. Tej pomocy potrzebuje teraz ktoś, kto przez lata dbał o dobrą zabawę innych.

Jealo to zapalony didżej i kolekcjoner płyt znany z kultowej grupy Niewinni Czarodzieje. Miał okazję występować z takimi artystami jak Todd Terje, Jazzanova, Kyoto Jazz Massvie, Pilooski, Tiago, Move D, Andrew Weatherall, a do jego selekcji disco i house z pewnością nie raz tańczyliście na warszawskich parkietach.

W wyniku nieszczęśliwego wypadku Jealo potrzebuje naszej pomocy. Sprawna i intensywna rehabilitacja pozwoli mu jak najszybciej wrócić do normalnego życia i tego co najbardziej kocha czyli grania muzyki dla Was.

Jako grupa przyjaciół, kolegów i znajomych postanowiliśmy zorganizować imprezę, z której cały dochód zostanie przeznaczony na rehabilitację Wojtka. Dzięki uprzejmości i wsparciu Cafe Kulturalna oraz Baru Studio, na jedną noc łączymy te dwa miejsca i za symboliczną cegiełkę dajemy Wam prawdziwie festiwalowy lineup stołecznych didżejów.

MELO DLA JEALO lineup:

Cafe Kulturalna

Bshosa (detroitZDRóJ)
Buszkers (U Know Me)
Groh (JuNouMi)
Jonkpa (Koh-I-Noor)
Sonar Soul (U Know Me)
Jedynak (Flirtini)
Najar (Club Collab)

Bar Studio

Eltron John (Ktoś Cię Kocha)
MO (Recognition)
Hadrian (Głębokie Pasmo)
Essence (Głębokie Pasmo)
Grobel (S1 Warsaw)
Hory (On & On)
WWW (SideOne)

Wstęp: 15 zł upoważnia do wejścia na obie imprezy

Osoby, które nie będą mogły pojawić się na imprezie osobiście mogą wpłacać środki bezpośrednio na konto Wojtka. Prosimy o wpisywanie w tytule przelewu MELO DLA JEALO dla ułatwienia identyfikacji transakcji.

Dane:

Bank ING
70 1050 1038 1000 0022 2775 2694
Wojciech Jarosiński

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej