Going. | Welcome To Night Vale - Palladium

Welcome To Night Vale

19:00 | Środa, 6 lutego 2019
Palladium

Inne

110 zł

110 zł

Agencja Go Ahead zaprasza na wieczór z Welcome Night Vale - twórcy kultowej serii podcastów wystąpią w warszawskim Palladium 6 lutego 2019!

Welcome To Night Vale to seria interesujących podcastów, opowiadająca o losach mieszkańców tytułowego miasta Night Vale, położonego w południowo-zachodniej części Stanów Zjednoczonych. „Musimy obawiać się tylko siebie. Jesteśmy bezbożnymi, strasznymi ludźmi” – motto wyimaginowanego miasta mówi samo za siebie. Podcasty pojawiają się w sieci dwa razy w miesiącu. Treść każdego odcinka opowiadana jest przez tajemniczego spikera radiowego, Cecila (w tej roli Cecil Baldwin). Za muzyczne tło, które modelowo wpisuje się w klimat opowiadanych anegdot, odpowiada pochodzący z Brooklynu kompozytor i producent, Disparition. Odcinki udostępniane są na oficjalnym kanale Welcome to Night Vale na portalu YouTube w każdy pierwszy i piętnasty dzień miesiąca. Pierwszy z nich pojawił się w 2012 roku, a sześć lat później sukces WTNV objął cały świat.

Welcome to Night Vale 2018 / 2019 World Tour przyniesie zupełnie nowe historie o Night Vale, które nie są dostępne do odsłuchu w sieci. Na zakończenie każdego z występów ujawniany będzie sekret dotyczący miasteczka. Podczas występów na żywo usłyszeć będzie można Cecil Baldwin (Cecil, głos Night Vale), Symphony Sanders (Tamika Flynn), Meg Bashwiner (Deb i Emcee), a także specjalni goście odgrywający ulubione postaci fanów. Podczas występów zabrzmi także muzyka na żywo.

Przypominamy, że kupując bilety od osób umieszczających oferty odsprzedaży na Facebooku możecie Państwo zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwią wejścia na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży! Autoryzowanymi punktami sprzedaży nie są m.in. Viagogo, Ticketswap, Allegro, OLX.

Data: 2019-02-06 (środa)
Miasto: Warszawa
Miejsce: Palladium
Adres: ul. Złota 9
Bilety: 110 zł (przedsprzedaż) / 130 zł (w dniu imprezy)
Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.ticketmaster.pl,palladium.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej