Going. | Josin - Pogłos

Josin

20:00 | Niedziela

Pogłos

Koncert

35 zł

35 zł

Distorted Festival 2019 prezentuje:

Josin pojawi się na pierwszym samodzielnym koncercie w Warszawie, by promować swój debiutancki album In The Blank Space, który ukaże się 25 stycznia 2019 roku.

Ta młoda wokalistka i producentka koreańsko-niemieckiego pochodzenia przebojem wdarła się na scenę w 2018 roku. Sama produkuje swoje utwory, napisała i zaaranżowała także partie smyczków na swoim albumie. Jej charakterystyczny głos jest często porównywany do samego Thoma Yorke ’a, a singlowy “Company” został zremiksowany przez doskonale w Polsce znany duet Ólafura Arnaldsa i Janusa Rasmussena czyli Kiasmos. Pierwsze koncerty w Polsce zagrała zaś w roli gościa podczas występów Sóley.

A wszystko mogło wyglądać inaczej, gdyż młoda Arabella Rauch, bo tak naprawdę nazywa się Josin, miała zostać… lekarzem. Wywodząca się z muzycznej rodziny dziewczyna od dziecka chciała studiować medycynę. Ale kiedy na pierwszym roku studio zrozumiała, że musi wybierać, nie wahała się długo. Między innymi dzięki tej decyzji będziemy mogli podziwiać talent Josin 27 października w klubie Pogłos w Warszawie.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej