Going. | Agnieszka Chylińska PINK PUNK Tour | Toruń - Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki

Agnieszka Chylińska PINK PUNK Tour | Toruń

19:00 | Sobota, 16 marca 2019
Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki

Koncert

79 zł

79 zł

AGNIESZKA CHYLIŃSKA NIE ZWALNIA TEMPA I ZNOWU ZASKAKUJE!

NOWA PŁYTA! NOWA TRASA! NOWY WYDAWCA I PRODUCENT.

Blisko dwa lata temu swoją premierę miał wydany z zaskoczenia album „FOREVER CHILD" Agnieszki Chylińskiej. Był to pierwszy i jedyny raz na polskim rynku (!), kiedy jednego dnia, w absolutnej tajemnicy przed terminem, bez żadnych zapowiedzi ukazał się album, singiel, teledysk, ogólnopolska kampania promocyjna oraz start trasy koncertowej.

Projekt okazał się największym sukcesem rynkowym i w rekordowym tempie album uzyskał tytuł POTRÓJNEJ PLATYNY, utwór „Królowa Łez" tytuł DIAMENTOWEGO SINGLA oraz hitu roku w wielu rankingach, zaś dwuletnia trasa koncertowa FOREVER CHILD TOUR (polska i europejska) została niemal całkowicie wyprzedana (niektóre koncerty status SOLD OUT uzyskiwały zaledwie w kilka dni).

Tymczasem, Agnieszka Chylińska postanowiła uhonorować i obdarować swoich fanów kolejnym albumem!

Album PINK PUNK ukaże się na rynku 26 października 2018 roku. Za kilka dni ruszy jego przedsprzedaż.

Wydawcą płyty Agnieszki Chylińskiej jest jej wieloletni management – firma TOP MANAGEMENT. Za dystrybucję i wsparcie odpowiada stały partner – firma Warner Music Polska.

Jednocześnie rusza również sprzedaż biletów na TRASĘ KONCERTOWĄ PINK PUNK TOUR!16:30 – otwarcie bram dla biletów EARLY ENTRANCE
17:00 – rozpoczęcie podpisywania płyt przez Agnieszkę Chylińską
17:30 – otwarcie bram dla biletów normalnych
19:00 – rozpoczęcie koncertu.Informacje od organizatora
Obecność dzieci na koncertach Agnieszki Chylińskiej
Uprzejmie informujemy, że wprowadzamy OBOWIĄZEK posiadania SŁUCHAWEK OCHRONNYCH dla dzieci do lat 12, które uczestniczyć będą w koncertach Agnieszki Chylińskiej. Słuchawki dostępne będą również w naszych stoiskach sprzedaży na koncertach. Informujemy także, że poziom hałasu, jak i frekwencja na koncertach jest bardzo wysoka, więc prosimy rodziców o odpowiedzialność i przemyślane decyzje.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej