Going. | Żabson w Lublinie | premiera TRAPOLLO / NOWA DATA - Klub Graffiti

Żabson w Lublinie | premiera TRAPOLLO / NOWA DATA

20:00 | Niedziela, 3 lutego 2019

Klub Graffiti

Koncert

30 zł

30 zł

NOWA DATA KONCERTU 3.02.2019
Z powodu żałoby po tragicznej śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza piątkowy koncert zostaje przeniesiony na 3 lutego (niedziela). Zakupione bilety zachowują ważność. Osoby, które nie mogą uczestniczyć w wydarzeniu w nowej dacie mogą zwracać bilety pisząc na support@going.pl

---------------

Już 3 lutego w klubie Graffiti w Lublinie Żabson wystąpi premierowo z najnowszym projektem - TRAPOLLO oraz najlepszymi utworami z repertuaru i debiutanckiego albumu "To Ziomal".

Autor tak określił zawartość płyty: "Trapollo to nowy gatunek. Cały ten album jest w tym gatunku, co nie znaczy, że następny też taki będzie. Kocham eksperymentować jak Dexter."

Żabson pojawi się na scenie w towarzystwie Beteo, który zagra na rozgrzewkę kilka numerów ze swojego repertuaru i wystpąpi w roli hypemana. O oprawę muzyczną show zadba leo S.

Klub: Graffiti, Al. Józefa Piłsudskiego 13, Lublin
Start: 20:00
Bilety: 30/35/40 PLN

Osoby, które nie ukończyły 15 rok życia i chcą wziąć udział w koncercie, muszą być pod opieką rodzica/opiekuna prawnego przez cały czas trwania imprezy. Jednocześnie informujemy, że każdy bilet umożliwia wstęp na teren wydarzenia jednej osobie – bilet dziecka nie jest upoważnieniem wstępu dla rodzica/opiekuna prawnego.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej