Going. | Chelsea Grin / Veil of Maya - Proxima

Chelsea Grin / Veil of Maya

20:00 | Niedziela, 8 lutego 2015

Proxima

Koncert

65 zł

65 zł

Chelsea Grin i Veil of Maya przyjadą na wspólny koncert do Polski! Zespoły zobaczyć będzie można 8 lutego w warszawskiej Proximie.

Chelsea Grin to kapela, która powstała w 2007 roku, kiedy jej muzycy byli jeszcze w liceum. Wśród swoich głównych inspiracji zespół wymienia m.in. Whitechapel, Emmure czy Job For A Cowboy. Na początku działalności zespół zdobył przede wszystkim ogromną popularność lokalnie, w okolicach rodzimego Salt Lake City. Po zagraniu kilku koncertów, Chelsea Grin podpisali jednak kontrakt z Artery Foundation i Artery Recordings (pierwszy zespół, wydawany pod tym szyldem), dzięki czemu zdobyli popularność o międzynarodowym charakterze. Zespół występował m.in. na Warped Tour w 2012 i 2014 roku. W tym roku również Chelsea Grin wydali swój trzeci album ? ?Ashes to Ashes?.

Veil Of Maya to formacja deathcore?owa, która powstała w Chicago w 2004 roku. Swój pierwszy album, ?All Things Set Aside?, zespół wydał w roku 2006. Po kilku zmianach w składzie i dwóch kolejnych albumach Veil Of Maya zaprezentowali krążek ?Eclipse?, który promowali również w Polsce, na wspólnej trasie z August Burns Red i The Devil Wears Prada w 2012 roku. W tym roku zespół zaliczył kolejną zmianę składu ? Veil Of Maya opuścił wokalista ? Brandon Butler. Nie przerwało to jednak prac nad nową płytą, która ma ukazać się w najbliższym czasie. Zespół wciąż nie ujawnia jednak kto będzie odpowiedzialny za wokale.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej