Going. | Zniknięcie baristki w ekspresie - Klub Komediowy

Zniknięcie baristki w ekspresie

20:00 | Niedziela, 16 listopada 2014

Klub Komediowy

Teatr

35 zł

35 zł

Fabularny przewodnik po...
Prezentuje drugą odsłonę serialu scenicznego produkowanego przez Klub Komediowy. Spektakl formułą nawiązuje do absurdalnego, kawiarnianego kabaretu literackiego przepełnionego skeczem, monologiem scenicznym i piosenką, któremu poza żartem nieobca jest również nuta liryczna.

Zniknięcie baristki w ekspresie jest historią dochodzenia policyjnego, którego nie było. Rzecz dzieje się w Kawiarni. Dwóch detektywów próbuje rozwiązać przypadek zniknięcia nieznanej nikomu baristki. Podczas śledztwa napotykają szereg postaci dziwnych i dziwniejszych, m.in. Błędną Kelnerkę, Szarą Szafiarkę i Muzę porzuconą z wierszem na ręku.

Muzykę skomponował Jerzy Rogiewicz, muzyk związany z wytwórnią LADO ABC. Autorami scenariusza są dwaj improwizatorzy z Teatru improwizowanego Klancyk: Błażej Staryszak i Michał Sufin. W spektaklu zagrają: Matylda Damięcka, Agata Sasinowska, Weronika
Nockowska, Kasia Kołeczek, Maciej Nawrocki, Bartek Magdziarz i Mateusz
Lewandowski, Jarek Sacharski. Reżyseria: Aneta Groszyńska.

?Fabularny przewodnik po? to sceniczne wydawnictwo poradnikowe. Autorzy zastrzegają, iż spektakl nie stanowi trafnego nawiązania do rzeczywistości ponieważ o tej rzeczywistości nie mają pojęcia. Ostrożnie ze stosowaniem w celach praktycznych.

Partnerem spektaklu jest firma RISK made in Warsaw.

Spektakl realizowany we współpracy z Muzeum Powstania Warszawskiego w ramach 9. Festiwalu Warszawskiego Niewinni Czarodzieje.

Rezerwacja: rezerwacje@komediowy.pl oraz telefon 517 876 360

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej